Dr. Albertova

Zorro

albertova je klasa, to zistis az neskor ked to teda vydrzis. lebo to prve vysetrenie, z toho sa neda este usudzovat kedze na zaciatku je kazdy mily kedze je to sukromne. hlavne to dodrz co treba a uvidis, ze bude dobre.

marcelina78

Dnes som bola u pani Albertovej na prvej navsteve, asi 3 hodiny, bola velmi mila sympaticka, ako pisete, chce to disciplinu a vytrvalost, ked sa chce clovek vyliecit, porobila mi rozne vysetrenia, povedala pricinu mojich problemov, predpisala dvoje nejake kvapky co mi zarobia v lekarni, tie mi este len pridu, dala uzitocne rady. Budem sa riadit jej pokynmi, lebo tiez som toho uz poskusala vela a nejak bez efektu, teraz verim a chcem verit, ze mi pomoze, len chce to spolupracu aj z mojej strany.

Zorro

tak ak mozem aj ja pridam nieco z mojej skusenosti. tiez k nej chodim, vlastne uz pomaly koncime liecbu, este nieco sa dotahuje. ale tak som spokojny velice len chcem upozornit na niektore take piskosky ohladne albertovej. tak predovsetkym nema rada ked k nej ludia pridu neskoro. co by som aj pochopil vzhladom na jej vytazenost a to ako sa kazdemu venuje co je doslova neuveritelne. ja som prvykrat prisiel neskor a potom este raz a ma zvozila. ten prvy raz nepovedala nic ale ked sa to zopakovalo tak uz som vedel ze bude zle. neni to clovek, ktory by snad vynadal alebo nieco take. ona je stale mila ale pride to potom strasne blbe ked vidis ako sa ona snazi a ze ty si ten jej cas nevazis. takze radim chodit nacas.
a po druhe ked chce niekto u nej zacat terapiu musi ratat s tym ze to nie je len nejake dovi a dopo, ze bude musiet na sebe trocha zamakat. ona ta berie hned od zaciatku ako kamosa alebo rodinu ale zase na druhej strane aj vyzaduje. ja som predtym bol u par liecitelov a este predtym u lekarov ale kazdy mal na mna len chvilu, dal lieky a smitec. tu to takto nejde, tu musis s nou komunikovat. pisete si maily a tak, skratka chce od teba nejake informacie ze co sa s tebou deje. tak neradim tiez nikomu aby to odflakol, lebo potom s tebou skonci ona. no a to by som napriklad ja bol nerad.

adresa

pripájam sa k marči. je treba byť trpezlivý. aj môj manžel sa u nej liečil a dostal sa dokonca aj z takých problémov, ktoré mal od detstva a ani nerátal s tým, že sa ich zbaví. ona keď človeka vyšetrí tak potom už chce dať ho celého do poriadku. ja sa k nej chystám teraz tiež. vekom sa toho nahromadilo a je treba sa trocha zreparovať. nie som taká disciplinovaná ako môj muž, ale keď chcem byť zase fit tak niečo z pohodlia treba obetovať.
myslím, že môžeme byť radi že máme na slovensku albertovú. veru nie je veľa takých obetavých ľudí ktorí pre pacientov urobia všetko čo je len v ich silách.

marča

u albertovej je vyšetrenie jednotná cena či je to dieťa alebo dospelý, ale detská liečba je lacnejšia. ja keď som u nej liečila môjho syna tak nás to vychádzalo nejakých 20 eur mesačne. myslím tie lieky. a pomohli perfektne. mandle sme zachránili a odvtedy nebýva vôbec chorý.
angela85, nebolo to náhodou tak, že tvoj priateľ sa priskoro vzdal? lebo my sme nášho syna u nej liečili rok. pekne po poriadku celý organizmus a vydržali sme to aj keď to nebolo vždy jednoduché. človek by naozaj mal mať trpezlivosť keď chce byť zdravý. nemôžeš veru čakať že za jeden alebo dva mesiace sa zbavíš nejakých chronických problémov. a zvlášť ak je to vážne ochorenie. a kto ide k albertovej by mal podľa mňa rátať s tým, že s ňou treba spolupracovať. ja som šťastná že nás vôbec zobrala a dodržiavala som všetky jej programy. a veru sa to vyplatilo.

perplex

albertova ti neda na prvykrat ziadne preparaty, lebo ona ich objednava a dava zarobit v lekarni. a ked nevie co ti je, tak jasne ze ti nemoze dopredu nic objednat. a to prve vysetrenie myslim ze stoji 70 eur ci uz trva dve hodiny alebo pat hodin. ona to nezvysuje tu sumu. kazdy je tam tak dlho ako treba. ja napriklad som platila za prve vysetrenie 70 eur a potom ked som si o par dni prisla pre lieky tak tie stali 119,- eur a a mala som to na dva mesiace. ale to uz je asi individualne, len to vysetrenie je pevna cena.

marcelina78

Ja tiez netusim kolko penazi to bude stat, ma na svojej stranke nejaky cennik, tusim kompletne prve vys. 70 eur, pocitam s tym, ze mozno da nejake preparaty este k tomu, snad 200 eur bude stacit...dam potom vediet, ked sa vybavim...

marcelina78

Tak dnes mi Albertova napisala, ze v stredu mozem prist :D Minuly tyzden som dostala antidepresiva, ale este som s nimi zo strachu nezacala, pockam do stredy, co mi povie Albertova, je predsa psychologicka s dlhorocnou praxou, takze ma s pacientmi so psych. problemami skusenost, snad mi poradi, ci to mam brat , alebo nie, lebo som bola uz rozhodnuta zacat brat lieky, trpim uz mesiace a uz by som sa chcela citit len lepsie a lepsie aj ked viem, ze to potrva, neviem, co uz robit..

sveťulka

angela85, nenapisala si co bolo tvojmu priatelovi, no ale aj tak sa mi nechce verit, ze by albertova nieco nezvladla. moj brat sa narodil s vaznym defektom a ked mal strnast rokov dostal este aj ulceroznu kolitidu. k albertovej sa dostal po neuspesnej liecbe kedy uz vazil 38 kg a mal 21 rokov. liecil sa u nej dva a pol roka a prvy rok mu bolo stale zle. po roku to vzdal, ale ked nabehol zase na stare zname hormony tak znova este horsie. tak sa vratil k albertovej. boli sme tam vtedy aj s mamou a albertova nam vycistila zaludok lebo brat ten rok co sa u nej liecil len vzdychal ze kedy uz mu to prejde atd. a otravoval aj nas aj ju ale nedodrziaval poriadne ani dietu. preto ho albertova uz ten druhykrat ani nechcela zobrat. nakoniec ale ju mama ukecala a zacal znova. no a trvalo to ten druhy raz vyse roka a pol a teraz je uz dlhsie bez liekov. v januari mal 26 rokov.
prave preto sa mi nechce verit ze by ona nieco nezvladla alebo vzdala. my z nej mame tiez velmi dobry dojem a bratovi strasne pomohla. ale ani ona nevie robit zazraky ako to niekdo napisal na niektorej teme. ked nedodrziavas dohodu a nerobis co mas, tak necakaj, ze ona to urobi za teba. su take choroby ktore chcu cas a musis byt trpezliva. v nejakej relacii som pocuvala ako hovorila ze svoju dceru liecila z jej dost hrozneho ochorenia osem rokov. ale dostala ju z toho a ziadny lekar to nedokazal.
ja nastastie som zdrava ale ak by mi nieco bolo, urcite idem len za nou.