Dr. Albertova

mimi321

ja sama som sa so štítnou žľazou neliečila, ale bola u nej na vyšetrení moja babina, ktorá brala predtým veľa rokov euthyrox a aj tak jej bolo nanič. už mala aj dosť vysoké dávky. no a potom išla na vyšetrenie k albertovej a tá jej dala nejaké prírodné lieky a k tomu jej kázala si kúpiť aj tento olej čo tu spomínate. a pri tých liekoch a tom oleji bola babina asi za osem alebo deväť mesiacov bez euthyroxu. teraz už ani nechodí k endokrinologičke, lebo sa dobre cíti. ale ten olej ešte stále užíva. takže asi to má dobrý účinok.
ak by si išla k albertovej, tak sa priprav na to, že ona ti nebude dávať zbytočne lieky ak ich nepotrebuješ. napríklad môjmu bratovi iba kázala kúpiť si minerály v lekárni a o pár týždňov už nemal problém. a to s ním chodil predtým tri roky k lekárovi a stále mu nebolo dobre aj keď bral plno liekov.
my sa u nej liečime alebo sme sa liečili prakticky už celá rodina. každý mal ale inú liečbu a niekto vlastne žiadnu, ako napríklad môj brat.

stitnazlaza

nie je tu niekto, kto sa liecil u albertovej so stitnou zlazou? mam problemy a lekar mi navrhol hned operaciu, este ma ani neliecil. zda sa mi to strasne radikalny pristup, ved ked mi vezmu stitnu zlazu, uz budem musiet uzivat hormony do smrti. som velmi znechutena a rada by som vyskusala iny pristup.
ak tu ma niekto skusenosti s liecbou u albertovej tohto konkretneho problemu, tak mi prosim napiste ako to prebiehalo a ake mate vysledky.

stoklas

ludia, myslite ze mozem ist k albertovej z hocijakym zravotnym problemom alebo sa ona specializuje len na niektore choroby? kamoska ma nahovara ze aby som k nej isiel z mojmimi mandlami ktore mi chce lekarka dat vybrat. lebo ze jej nejaka znama k nej chodila zo synom a mandle sa mu zachranili. ten syn ma ale tusim len nejako sedem rokov alebo osem. ja som dospely tak neviem ci albertova lieci len deti alebo aj dospelich.

Brázda

amanda, to ti asi nikto takto nepovie, určite to nebude hneď veď tie lieky musia dostať trocha šancu aby začali účinkovať. možno keby to boli nejaké zázračné drogy, tak by ti pomohli hneď, len je otázne, ako dlho by ti ten účinok vydržal. ja myslím, že človek keď sa chce vyliečiť musí do toho vložiť aj trocha vlastného úsilia a trpezlivosti.

amanda23

BUBUBU prosim a za aky cas po prvej navsteve dr. albertovej sa ti zacalo lepsit? Co ti davala, ako liecila? Dakujem

wanda88

ludia, len este jedna velmi dolezita vec! to prve vysetrenie trva fakt dlho, ja som tam bola vyse tri hodiny, ani neviem ako to preletelo. este dobre, ze som si pre istotu zobrala dovolenku.
daniel, ona este len teraz zacala pracovat. nieco jej bolo, ale neviem co. niekto tu spominal ze sa zranila na lyzovacke ale neviem ci je to pravda a samozejme, ze ja som sa jej na take nieco pytat nemohla a ani na to nebol priestor. ale to nevadi, hlavne, ze uz bude pracovat.

marcelina78

Mamula dakujem ti velmi pekne za informacie, nasla som aj jej stranku, je super, ze je taka dokladna a nema to len ako biznis ako viacero liecitelov, ale ze naozaj chce pomoct a zaujima sa o celeho cloveka nielen fyzicky, ale aj psychicky. Skusim sa u nej objednat aj ja. Pozerala som aj jej cennik, vstupne vysetrenie, neviem kolko stoja tie preparaty co dava, ale pokial to pomoze, clovek by dal cokolvek:D