Je 13 sex.partneriek vela?

ajajja

Mne sa to tedá zdá dosť 13 báb v jeho veku. Pritom vzťahy čo sú len o sexe neodsudzujem, ale nie v štýle " na jednu noc ". Skôr pochopím, keď má niekto niekoho čisto len sex ale dlhodobejšie. Niekto je napr. sám ... ok ... má niekoho s kým sa občas stretne a šup šup ... je to len o sexe :) Ale nie to striedať krížom krážom. Takisto to viem pochopiť v niekoľkoročných manželstvách kde všetko neklape tak ako má, tak jednoducho to riešia takto keďže rozvod nie je vždy jednoduchý. No ale to som už odbočila od témy :)

wreck

morena, ano, roznozky. to je dobra a mila charakteristika zien, ktore sa spravaju ako pises dole 09:51 v druhom odstavci. ci je to hanlive alebo nie, rozhodni sama. podobne oznacenie samozrejme patri aj chlapovi s podobnym spravanim, len ma ziadne vystizne nenapada. ja si viem pokojne predstavit, ze mojej drahej napisem pocas dna 'vecer nic neplanuj, lebo ked pridem tak ta vyobraciam, ze ta lono bude 3 dni palit ako saharske slnko, ty moja roznozka. :-*'

ak chces tak roznozku zadefinujem ako sebavedomu mladu zenu, ktora ma rada sex a netaji sa tym. to same o sebe nie je este nic hrozne.

trvam na tom, ze ta korelacia ako ju opisujem, tam je. existuju na to osobnostne testy, napriklad hogan's personality inventory, ktore to vedia ukazat, ak zaujemca vyplni jednoduchy formular a pravdivo odpovie na otazky v nom. tvoje sexualne spravanie ta do istej miery charakterizuje.

a teraz otazka na teba: uz si vyburena, viac-menej upokojena, citis potrebu sa uz usadit nejakym trvalejsim sposobom. partner ta ocaril, mas pocit, ze si rozumiete a pocitas s nim do buducnosti. zrazu sa dozvies, ze pred tebou spal s trinastimi zenami, pricom polovicu z nich si nasiel cez adultsexfinder.com, lebo vraj bol dlho sam. 3 z 13 osukal hoci vedel, ze maju staleho partnera. dve kolegyne z prace poblaznil a vyobracal na vikendovej akcii v tatrach, lebo sa mu pacili. s dvomi zenami mal dlhodobejsi vztah, niekolko rokov, s kazdou zvlast. ty si tretia, s ktorou je dlhsie, a strnasta, do ktorej sa spravil.

aby som nedal sugestivnu otazku na zaver, tak sa spytam len: co si pomyslis?

Blondula

wreck...dakujem ;-) ja som tu len od vcera,materske povinnosti mi totalne zaberaju 25 hodin denne :D a to neratam krachujuci vztah na dialku :DD ale aj napriek bliziacemu rozchodu sa tesim zo zivota :D

wreck

blondula, vitaj zas na fore. :)

inak, pre zjednodusenie v uvahach vychadzam z toho, ze tych 13 zien mal postupne, nie naraz. ina naivita z mojej strany, co? ;)

zolka

Aspoň pri Tebe nemusí doháňať, čo by si mohol myslieť, že zameškal. A keď by si bola jeho prvá, tak ktovie, či by sa Ti to s ním páčilo...je počet dôležitý, alebo to, že je teraz s Tebou.

morena

wreck: roznozky??:D to ako kazda, ktora mala aj iny sex ako so svojim partnerom je roznozka? :D nemusis ludi s inym nazorom na sex hanlivo nazyvat. Tak isto by som ta mohla nazvat bigotnym mravokarcom, ale neurobim to, lebo respektujem tvoj pristup k sexu. Zda sa mi zbytocne tolko zamyslania z tvojej strany, ved sa jedna 'iba' (uvodzovky, aby si ma nechytal za slovicka :D) o sex, nieco, co ma cloveka potesit a co je mozne si uzit, ked sa clovek spravne uvolni aj s niekym, s kym ho nespaja veeeecna laska :)A vobec to neznamena, ze mlada generacia si volkadajsie hodnoty nevazi, jednoducho je otvorenejsia, ale takisto aj tolerantnejsia a rozhodne si nerobi posmech, ak je niekto v sexe zdrzadlivejsi. ale to je uz mimo wiwiankinej temy asi :D