Je 13 sex.partneriek vela?

no a čo

nemala si takúto tému tu už? len číslo bolo "14" :))
inak všetko sedí :)
boože , že tieto čísla stále riešite .. kašlite na to, čo bolo, bolo ..

Bubu789

Presne tak, na co sa Ti vlastne s tym chvalil? A myslis si ze cislo co ti povedal je pravdive? Moze to byt menej a aj viac. Kazdopadne pre zivot toto nie je dolezite. Bol mlady chcel skusit, nevidim na tom nic zle. Kazdopadne otazku ci je to vela alebo malo si musis zodpovedat sama... nie je to malo, ale nie je to tragedia na ktorej stoji svet. Stale lepsie ako keby mal po svadbe pocit ze mu nieco uslo a zacal by to teraz dohanat...Poznam aj taky pripad. Kedy sa dotycny zenil snad ako panic a po svadbe to vsetko dohnal ze bol permanetne neverny prakticky stale. Po napriklad 5-tich rokoch. Je to minulost, otazne je co bude... A to nikto z nas nevie ani on sam. Ale v dnesnej dobe je nevera dost pravdepodobna. Potom treba zvazit ci to bolo jedenkrat alebo islo o vztah medzi nimi... Ak by muzi podvadzali zeny raz rocne jednorazovo este by sa to dalo utajit, ja by som to nebrala ako tragediu ak by som sa o tom nedozvedela, su to predsa zvieratka...Ked im vyhovuje spravia oci ze oni za to nemooozu...Avsak dlhsi vztah by som uz riesila razantne. Toto naozaj riesit nemusis. Keby si to zazila ty tak by sa ti to vela nezdalo...Kto ti za to moze ze si neskusena :-D Ale nie. :-) Ale jeho chapem, proste chcel to len otestovat, co mu bude vyhovovat... :-) Casom zistis ze toto nie je dolezite. Asi si este mlada...

Fero M.

Tak malo to nie je ale kazdy je nejaky a ide o to aky je k tebe atd.. Minulost nechaj minulostou lebo a budes len zozierat a v podstaye to nema znysel

Fero M.

Tak malo to nie je ale kazdy je nejaky a ide o to aky je k tebe atd.. Minulost nechaj minulostou lebo a budes len zozierat a v podstaye to nema znysel

wiwienka

bol na testoch, vsetky vysledky ma v poriadku, vraj s tymi na jednu noc spal s ochranou...len sa podvedome nedokazem zmierit s tym, kolko ich mal:(