Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lámavé vlasy!

Príspevok v téme: Lámavé vlasy!
lenulka52

Ahojte, mam taky problem, ze uz vyse roka si vlasy vobec nezehlim a nefenujem, pouzivam brezovy sampon, a po kazdom umyti masku proti lamavym vlasom, raz do tyzdna si robim zabaly z vajicka, medu a olivoveho oleja,a davam si na konecky olejcek od syossu, no moje vlasy sa stale lamu... :( neviem co mam robit, lebo ked mi nieco podrastie, tak sa mi to hned aj na koncekoch zlomi a mam uz roky rovnaku dlzku valsov. Ked sa podstrihnem, o tyzden mam zasa take iste konceky a vlasy na nich asi tak 1 cm nadlomene. Kupila som si aj vitaminy na zdrave vlasy, ktore jem 3. mesiac a ziadna zmena k lepsiemu. Fakt som z toho zufala, mojim snom je mat vlasy aspon po plecia, neviem co mam robit! :( Prosim vas baby, ktore ste mali niekedy taky problem ako ja, alebo viete co by mi mohlo pomoct, poradte pls :/ Dakujem

Alenka123

Mne pomohla materska kašička a propolis. Nieje nad prírodné produkty, dovtdy som brala kadejaké tabletky a séra z lekární ale na jednej stránke (pleva.sk) som si objednala hádam všetko čo bolo na vlasy. Už som stála a spokojná zákazníčka s dobrými vlasmi. :-)

mariapot46

Ja som tiež mala tento problém, používala som kadečo od výmyslov světa cez šampóny, balzamy, masky, oleje a všetko možné až som narazila náhodou na donnuhair a tá mi naozaj pomohla, vlasy sa mi postupom času prestali lámať. Vyskúšaj to, može ti to len pomocť. ;)

Tara-rara

Zmeniť stravu (a nemyslím len pridať vitamíny), menej stresu pokiaľ možno, nekontrolovať končeky každý deň však zázrak sa z večera do rána neudeje a nepoužívať silikónové šampóny, vlasy by mali rásť zdravé samé nie byť pozliepané ako kocky z lega. Používam obyčajný Cien šampón a narozdiel od všetkých drahších alebo lacnejších čo som kedy skúsila nezjemňuje ani nezdrsňuje vlasy alebo inak sa nesnaží o zmenu, zloženie je celkom ok. Vlasy sa mi občas začnú lámať ale vždy to má súvislosť so zmenou stravy alebo viac stresu. Ešte mám dobrú skúsenosť s Dixi šampónmi.

kikus3

Ahojte, tiež mám podobný problém. Nosila som vlasy po pás, pred štyrmi rokmi som sa dala ostrihať, nakoľko som mala zničené končeky a odvtedy ich musím stále podstrihovať, mám ich lámavé, slabé a strašne mi zjemneli,čo skonštatovala aj kaderníčka. Poradila mi už všeličo, vitamíny, olejčeky, no nepomáha nič. Rok sa už aj zdravo stravujem, jem veľa ovocia, zeleniny, celozrnné pečivo, vločky a pod., no efekt nevidím. Najnovšie ma veľmi zaujala značka vlasovej kozmetiky ALTERNA. Je to síce dosť drahá záležitosť, ale nie na darmo sa hovorí, za kvalitu sa platí - vlasy sú korunou krásy a po dlhej dobe by som sa konečne chcela dopracovať k dlhším vlasom než po plecia, takže som sa rozhodla investovať. V drogériách kvalitné šampóny nenájdete. Moje známe majú s alternou len pozitívne skúsenosti. Jednej z nich narástli po používaní šampónu, kondicionéru a masky z krátkych vlasov na ježka po pás za necelé tri roky, má ich husté krásne a zdravé. Ja mám od nej vzorku olejčeka na štiepajúce sa končeky a je to zatiaľ ten najlepší olej, aký som mala, uvidím po dlhodobom používaní...Odporúča ho aj kaderníčka, ktorá má sama problém s lámavými vlasmi na tejto stránke: www.magazin-kleopatra.cz

MMMMMMMMMMMM

Dobrý deň, mam taky problém že stálle po umytí mam hnusne suché vlasy..ako keby sa mi spojili všetky končeky dokopy a su na dotyk drsnéa na pohľad škarede...a pritom používam šampon na poškodene vlasy aj balzamy som už vyskušala všetko možne , mam aj olej na vlasy matrix a stale su take pokial ich nevyžehlím...aj to som vynechala ale bolo to akoby horšie a vlasy si nesuším nikdy! stale ich necham voľne preschnúť. Stále sa mi uzlia a neskutočne. Aj ked ich rozčešem tak hned zas sa mi pouzlia .Stale sa o nich staram a neviem čo mam robiť už s nimi.Každý druhy den si ich umývam a na druhý den ak vstanem tak vyzeraju hrozne cele su akoby polepene pouzlene aj ked ich rozčešem su ako metla...nikdy som take vlasy nemala a pritom ich ani nežehlim skoro vobec...ani už nefarbím tak ako dakedy. Ja už tomu nechápem .prosím poradte mi:(

lenulka52

ja uz beriem vitaminy na vlasy 2. mesiac, ale ako vravis, asi sa fakt ten efekt dostavi enskor, lebo ja zatial zlepsenie nevidim. Ale tak stale ich beriem dalej, tak dufam ze sa vysledok raz dostavi :) dakujem

jajaja295.

dolezite je vlasy vyzivovat zvnutra a nie len pouzivam masky a sampony..skus si kupit aspon vitaminy, ja sama pouzivam od maxivity zdrave vlasy,nechty a pokozka, ale vysledky uvidis az tak po 3-4 mesiacoch..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lámavé vlasy! - Fórum - ZDRAVIE.sk