Celková anestéza

Príspevok v téme: Celková anestéza
Kačička

Veľmi by ma zaujímali nejaké informáccie ohladom celkovej anestézy. Prečo je taká škodlivá? Prečo je to záťaž na organizmus? Ktoré orgány zaťažuje a čo sa s nimi deje ? Ako je to možné že človek zaspí? Dokonca raz som aj čítala že celková anestéza skracuje život o jeden rok.. čo je na tom pravdy?

Heňo P.

Najradšej mám ludí ktorí odpisuju arogantne...Ako,Kup si knihu a študuj..Inteligentná to žena...v "
Ja som sa v uplnej anestezii prebudil a keby som nebol priviazaný tak neviem ako by to dopadlo.Bol som uspaný a ked mi lámali licny kost tak som sa prebudil.Pametam si len to,že lekar hovoril,rychlo mu pridajte,,,ja neviem čo už,aby zaspal...To je zážitok..poviem Váááám
Ale teraz pred týždnom mi operovali nos,septum plastik-čiže nosná prepážka a som OK.Tiež v uplnej anestezii.Ale operovali ma v Rakusku v meste Wiener Neustadt a poviem Vám,že nemocnica na urovni.Ležíte na posteli hidraulickej s ktorou si dáte polohu aku chcete,Nový nábytok,mali sme kuchynku komplet zariadenu s chladničkou v ktorej boli bio mlieka,puding,jogurt,maslo,v skrinkach džus,lekvar,nutela,piškoty,suchare,solettky atd atd.pečivo,ovocie z každeho druhu.Čiže ak vas niekto pride navštivit tak nemusi vam nosit nič.Ešte aj na sprchovanie tam mate šampony a pod.Asi tak je Rakuske zdravotníctvo...