Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem vyjadriť názor. Mám strach.

Príspevok v téme: Neviem vyjadriť názor. Mám strach.
duduka

Ahojte mam problem s tym,ze neviem nikdy vyjadrit svoj nazor,radsej sa zamlcim a potom to v sebe dusim.V praci mam kolegov co to vyuzivaju a skacu po mne ako sa im zachce,hrozne ma to zoziera.Mam strach ukazat aj svoje schopnosti v praci ci niekde inde ,ze spravim chybu...potom ked pridem domov si to schytaju moji najblizsi alebo sa vyplacem.Moji kolegovia su tie typi ktory vedia ohovorit aj nebostikov,neraz pocujem ,ako na mna kydaju...a to si robim len svoju pracu.Ked nahodov nieco neviem uz som pre nich hlupa v praci nie som dlho,este sa vela veci len ucim...co si nenajdem inu pracu?Iste sa pytate...je to blizko domova,a za nejaky cas mozno odidem do zahranicia tak sa tam snazim nejak este prezit.No mam problem s tym,ako som uz pisala ze si neviem otvorit usta a povedat si co si myslim.V hrdle mi navrie hrca...tep sa zrychli..a som ticho.Ako sa dostat cez ten pocit nebatia sa ,ze nieco pokazim..

veves

podla mna to chce cas. pekne nech sa to v tebe resp. na tebe kopí, dozrieva, vrie az raz pretecie.a obachas im kovovu stolicku o hlavu. ako ja v skole.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem vyjadriť názor. Mám strach. - Fórum - ZDRAVIE.sk