Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nájde sa tu krajčírka ??

lenkalienka

ďakujem ti pekne za názor, skusim teda pozrieť na Národnú ... potom sa ozvem, či som niečo vybrala :D ahoj !!

Anaya

Ahoj, Lenka.
Podľa mňa by ti bolo lepšie kúpiť hotové šaty. Pretože, ak máš kupovať látku a zaplatiť krajčírke, tak to vyjde drahšie ako hotové šaty. Pravda záleží od ceny materiálu (ale ak to majú byť spoločenské šaty, tak to bude asi drahší materiál ) a aj od cenníka krajčírky, ale aj tak mi to stále vychádza lacnejšie kúpiť hotové.
A ak máš dobrú postavu = že ti sedia konfekčné veľkosti, tak skús popozerať obchody. Môj názor je, že lepšie máš kúpiť hotové šaty.
Ak si zo ZA, tak na Národnej je jeden obchod (dúfam, že tam ešte je ;-) ) - salón Veronika, tam majú veľmi pekné veci a ani nie moc drahé podľa mňa.
Ja som tam kupovala 2 roky dozadu šaty na svadbu a bola som spokojná, aj s cenou aj so šatami.
:-)

lenkalienka

ahoj, rada by som si dala ušiť spoločenské šaty podľa mnou vybranej fotky :D ... chem sa spýtať, či by ma vyšlo drahšie ušite alebo si ich už rovno môžem kúpiť :D ... boli by asi také nejaké dlhé, rovné, poprípade dole s volánom, nič zložité ani prečačkané. som štíhla asi 175/60. poradíš ?? :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nájde sa tu krajčírka ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk