Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako som schudol ja + zopar "rad"

Príspevok v téme: Ako som schudol ja + zopar "rad"
iggzik

Cely zivot som si myslel, ze nemozem schudnut - vzdy som mal brucho zadok a pod. aj ked som hraval voleyball pre tym - treningy 3x tyzdenne.,
Ked som mal 23r. robil sedacu pracu a chodil na diskoteky pit pivo + oriesky/chipsy o:) mi to narastlo na peknych 96kg.
Ked som zbadal tu vahu som si povedal, ze stacilo a od toho dna som razne prestal jest uplne vsetky sladkosti a tiez aj 0 alkoholu, ani jedla som neprisoloval.
Jedol som biele jogurty, ovocie, namiesto chleba take fit platkove chleby kde ich je 15 platkov v baleni, jedno normal jedlo "obed", ziadne polievky, vyprazane apod. Pil som cistu vodu a acidko 1%.
4hod pred spanim som nic nejedol..
Vysledok, ked som sa odvazil po ~10 dnoch mi vaha ukazala o 17kg menej do mesiaca som to dal z tych 96 na 73 a nizsie som uz nesiel, vsetci mi hovorili, ze som az moc schudol, no nemyslim si, tych tukov som sa zbavil a citil som sa ovela lepsie ako predtym.
Vydrzal som sa tak stravovat asi pol roka a potom som "znovu" podlahol sladkostam.
Teraz je to uz 5 rokov po tomto schudnuti a koncom decembra ked som zacal piect (babovky, pizze, kolace a ine dobroty) som koncom januara prekvapene kukol, ze za mesiac +6 kilo pritom 3 roky som stale mal 83-4kg tak som sa zasa "nas.al"

po nastudovani dost materialu o zdravej vyzive a ziti aktualne fungujem takto:
ovocie, zeleninu, dost vody (aj ked som sa docital, ze treba davat pozor na to, bo ked sa je zelenina/ovocie, to ma v sebe dost vela vody a tej nadmerne mnozstvo tiez nebude robit dobroty.
Jedno varene jedlo.
jest to sposobom tej delenej stravy aby sa nemixovalo bo to potom nerobi dobroty.
ovocie ked sa da samo osebe tak robi zazraky ale po jedle alebo s niecim uz nie
pit pred jedlom a nie pocas alebo tesne po aby neriedilo sliny a zaludocne stavy kde sa papanie spracuvava.

ziadne sladkosti ani spracovane (kupene) jedla
ziadne malinovky, "100%" dzusi, a hocico miesane s vodou, iba cistu vodu, ani mineralky ze niesu dobre, ak chcete mineraly bo su potrebne tak zeleninu a orechy (orechov sa nebojte qoli "vysokym" kaloriam, jest ich osamote asi tak ~80-130g kazdy druhy den neuskodi nikomu
Spat ~8hod denne
Nejaky ten zakladny pohyb, mozno bycikel a korcule nic, xtra alebo do extremov, aj predtym aj teraz som necvicil ked som schudol, telo potrebuje na udrziavanie sameho seba dost energie takze, nadmieru sa potit tiez dako nema zmysel

aktualne co uz drzim asi 2.5 tyzdna bez sladkosti s hore spominanymi vecami som dal z 91 na 85. jem viac toho ovocia aj zeleniny ako predtym bo, zevraj ani moc malo kalorii nieje dobre.

Dufam, ze som s tymto dakomu pomohol a prajem Vam prijemny den

brunetka_a

za 10 dní17 kilo dole fuuha, dosť rýchlo ..:) ale tak gratulujem :))

skúúsim ja potrebujem dať tak 7 kileček a spevniť moju huspeninku :D..

ema280

klobuk dole si dobry ja idem od zajtra na neera kuru tak dufam ze to dokazem je to super na precistenie tela mozno skusis aj ty:-))

nathália08

no je to zaujimave,ale to musíš mať aj pevnú vôľu-ja ju nemám,stale sa pokúšam,a stále.Nedavno som si kupila zaujimavu knihu o stravovaní,a teraz zas som niečo zaujimavé našla,tak idem kupovat druhú knihu.nejak mi to nejde:(nie je to jednoduché.Ale ano,treba vylúčit sladkosti,to je pravda.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako som schudol ja + zopar "rad" - Fórum - ZDRAVIE.sk