Dukanova diéta od 20.4.-pridáš sa?

orchidejka

aj tu je dobra stranka na dukanovu dietu -odkaz odstránený-

ja si idem dat na ranajky cottage cheese a potom na hodinku na rotoped. a niekde som na nete citala zoznam potravin ktorych sa mame pocas tejto diety vyvarovat, boli asi rozdelene podla faz, tak sa idem este k nemu prepracovat..

Povolené potraviny sú: hovädzie, teľacie, králičie, kuracie, morčacie (nie je povolené bravčové, jahňacie, tučné kúsky a kože), chudá šunka, pečeň, ryby bez oleja, kôrovce, max. 2 vaječné žĺtka denne (bielok môžete zjesť koľko chcete), nízkotučné jogurty, biele jogurty, nízkotučný syr a mlieko, korenie, bylinky, cibuľa, cesnak, citrón, horčica, kečup bez cukru, umelé sladidlo.
Nie je povolené tučné mäso, koža na kurčati, tučná saláma, maslo

samozrejme, to co som chcela, som nenasla..tradicne. v ktorej faze sa vlastne mozu zacat jest cestoviny, ryza a zemiaky?

ponozka

baby drzim vam palce ja som pisala temu atkinson,ketoza, tieto diety spolu suvisia. Ja som za prvy tyzden schudla 5kg a z brucha mi zislo 6cm. ja som ale s tym rozdielom ze som jedla aj zeleninu, je to tazke jest maso samotne. po par dnoch sa vam preje a bude sa vam uz zaludok obracat ked zacitite kuracinu :) ja nemam rada ine druhy masa pre mna je tazko konzumovat bravcove atd. a hlavne samotne. ked vydrzite dva dni tak vas prejdu chute, ja osobne mam uz nechut do jedla celkovo. Dnes sa mi zacal druhy tyzden no z nedostatku cukru mi nepracuje mozog ako by mal a mam plno skusok v skole tak som sa rozhodla zaradit aj ovocie do jedalnicka.

Catali_na

orchidejka, takže (prepáč ale neviem ako sa sem dáva ten link aby si si len likla a zobrazí sa ti to, tak ti dám link normálny a hoď si to do prehliadača..) www.google.sk

ja mám kontkétne tieto: www.google.sk

a môze sa jesť biely nesladený jogurt, nie ovocný, v tejto fáze ešte nie... až v tej ďalšej druhej či tretej sa môže ovocný.. mliečne výrobky sa môžu jesť.. ale pozor NISKOTUCNE MILECNE VYROBKY ako niskotuc. tvarohy, jgurty, proste mliecne vyrobky :)) a polievky? v 1, faze určite nie, v 1.faze sa jedia ciste bielkoviny ;)

takže dnes idem napiecť ovsené koláčiky, aby som mala na zajtra na ráno a na desiatu ;) zatiaľ papa, napíšeme si, ako vyzerá náš 1, deň :))

orchidejka

no ja by som tiez tak 7-10kg chcela, ale hlavne nieco by som chcela..ako vyzeraju tie ovsene truby? a jogurt len biely ci aj ovocny?
inak co sa tyka mliecnych produktov (najma mlieka) a polievok, nevies ako to je? mozu sa jest?

Catali_na

rebarbora1970.. super, len poĎ :)) veľmi sa teším.. z pomocou to dáme :)) tak teda v piatok... potom sem budem chodiť každý deň a môžeme všetko rozdebatovávať.. a koľko by si chcela schudnúť? :))

rebarbora1970

Ahojte !
Môžem sa aj staľ súčasťou Vášho tímu.Tešim sa už teda na piatok. Aj ked v sobotu máme veľkú rodinnú oslavu tak do toho idem.

Catali_na

Takže zebra- prepáč, je to na dlho, ale ak si dáš do google dukanova diéta, tak uvidíš :) kajakaja- podla mňa nie je draticka...a orchidejka.... som nadšená!:) aspoň ty... ideme chudnúť spolu s mamou, takže určite už od piatku rána začíname :)) a áno viem, nech sa páči -povolené potraviny-www.dukanovadieta.com ... chcem schudnúť okolo tých 5-7 kg... a ty? môžeme si sem každý deň od piatku písať, naše pokroky a tak... ibaže naša dlžka diéty sa bude asi troška líšiť, ale to nevadí, aspoň sa budeme podporovať.. takže v piatok začínam 0% jogurtom na raňajky s troškou ovsených otrúb

orchidejka

jeeej catali-na ahoj :) konecne niekto kto s tymto chce zacat. a piatok je skvely den, akurat vo stvrtok pridem z intraku a mozeme zacat. ja som uz chcela tento tyzden no samozrejme nic z toho, tak som rozmyslala ze v piatok uz naozaj musim, lebo uz mam normalne nerv zo seba.
takze ja sa pridavam k tebe a chcela by som sa opytat, ty vies presne ktore potraviny mozeme jest a ktore nie?
kolko by si chcela schudnut?