Skinoren kren, poznate to?

marcelina78

otvaram starsiu temu, pomaha Skinoren aj na jazvicky po akne? Alebo potom treba nieco ine? Ako sa ich nasledne zbavim?

simka111

pala:

Určite ti to pomôže, ja som tiez pouzivala zinerit, natierala som ho na celu tvar pretoze sa mi skoro vsade robili vyrážky... a potom na to skinoren,, tak ako ty.. a pomohlo mi.. az potom som zinerit pouzivala len lokalne, pretoze sa mi objavovali vyrazky sem-tam.... ale skinoren pouzivam az dodnes,,, ja mam problemy s pletou tiez v genoch, takze viem ako to chodi..
ak nahodou pouzivam nejaky iny krem ako od koznej, mozno taky mesiac mi pomaha ale potom uz nie... takze opäť ku kožnej.. a prave teraz pouzivam isotrexin je asi lepsi ako ten zinerit ale tie pripravky by sa mali po urcitej dobe menit ....

pala

Aj ja som dnes bola u kožnej lekárky a po používaní Isotrexinu a Nejakého Salicili Accidy Spirituaosa mi dala Zinerit a Skinoren... Povedalla mi, že to mám používať takto: Ráno si vyčistiť pleť a naniesť Zinerit. Nechať minútku pôsobiť a a naniesť Skinoren. Vraj je to aj na ochranu pred slnkom a aj podklad. Myslíte, že mi to pomôže keď mám 14 a neustále sa mi robia vyrážka. Mám to totižto v génoch.. Poraďte mi... :).. Thanks

simka111

Ja pouzivam takto:
- rano-skinoren na celu tvar a lokalne zinerit ak mam nieco zapalene
- večer-zinerit lokalne na zapal

A ano moze sa pouzivat ako podklad...ja si davam skinoren a na to mejkap :D

user3

ahoj odborinici :)
potrebujem poradit. vcera mi kozna predpisala kombinaciu zinerytu, skinorenu a excipiralu no zabudla som v akom poradi ich mam pouzivat..niekto poradi? skinoren ma moc pali na zaciatku, je to v poriadku aj ked si ho davam len malo a len na jazvicky? diky