Skinoren kren, poznate to?

simka111

Určite ti skinorem pomože :D ja som tiez pouzivala Skinoren aj ho sem-tam este pouzivam a na jazvy ma naozaj dobry učinok :D

Keppy

POMOC !!
Mala som velky problem s akne... Velke a hnisave. Kozna mi predpisala izotrexin a po dvoch mesiacoch hnisave vyrazky nemam vobec, obcas sa vyhodi mala vyrazka...lenze moja plet je stale cervena a mam fliaciky a male jazvicky po akne. Doktorka mi teraz predpisala Skinoren. Len ja potrebujem aby som mala hladku plet a aby stopy po akne sa zmiernili alebo odysli.... Ten Skinoren mi pomoze ??? Prosim o pomoc !!! Piste mi na e-mail. dakujem :)

Petriik

Tak ja som mal tvár dokonale hladučkú vždy ale napodiv som mal akné na chrbte...dosť komicky to vyzeralo. Ale len ľahkú formu, Skinoren mal výsledky už po 2 týždňoch, netvorili sa žiadne nové vyrážky no a teraz už mám aj chrbát pekný, podobne ako tvár :).

samla

cawte.moja kozna ma poslala do nemocnine ku inej koznej lekarke a ona predpisala krem SKINOREN A este aj tabletky mislym rokutan ablebo tak nejako ktore mama brat 2mesiace.no skinoren mi dosiel a tvar sa mi zhorsila a tie tabletky najako nezaberaju a uz ich beriem skoro mesiac.preto neviem cii nepojdem asi na par dni do nemocnice .a tiez by som chcela vas spitat ze co je to HAK???a ktore ste brali antikoncepciu kolko ste mali rokov???dikii..

jjjjjjjj

predpokladam ze HAK nebudes brat do konca zivota. po vysadeni liekov budes mat plet este horsiu ako predtym, ale o tom ti asi kozna lekarka nepovedala

neznama112

ahojte..ja som uživala skinoren v kombinacii so zinorytom....brala som taktiež aj hormonalnu antikoncepciu...vysledky sa dostavili do dvoch troch mesiacov.Sice pleť ma po naneseni svrbela,ale čo nevydržim pre krasu:)Pleť nemam uplne hladku,ostali sem tam male jazvičky po akne ale oproti tomu čo som mala predtym je to nebadateľne:)Momentalne si už len pleť natieram s diferinom.Uvidime čo z toho bude:)