Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skinoren kren, poznate to?

malula

Ahojte,ja som tiež len teraz začala používať Skinoren a znášam to celkom v pohode.Žiadne výrazné svrbenie a ani začervenanie.Moja kožná mi poradila,že ho mám používať 1x denne a to takto : Umyť si tvár mydlom A-derma(Bioderma)opláchnuť ju prevarenou vodou a na niesť skinoren,len na partie kde mám najviac vyrážok.Nechať pôsobiť polhodinu a opláchnuť zase prevarenou vodou.Toto opakovať každý deň,ale časový interval sa má predlžovať vždy o polhodinu.Takto skúste možno to bude pasovať aj vám :)

VIP :-D

ahojte. mne ho vcera lekarka predpisala SKINOREN. pisete ze vas trosku pali a svrbi tvar u mna to iste. a pre tych co ste sa pytali na davkovanie tak mne vravela Rano a Vecer. Ked doberiem tubu tak kontrola

anjelik9

a ja som ho tiež používala a to som mala en čierne bodky na nose a občas sa mi daka vyražka dve vyhodili pri používaní to zo začiatko hrozne svrbelo a ked mi doktorka už vravela že nabuduce by sme dali chemicky piling keby bol daky fliacik ale že už je to oki tak som to dopoužívala a potom mi fest zmastnela plet spravili sa mi po celej tvari a potom sa mi to začali zapalovat tak asi tak =/ a som mala skoro 20 a dovtedy oproti tomu potom pekna plet no ale čo už

ziva45

po skinorene moze pokozka palit a svrbiet aj dva tri tyzdne...aspon u mna to tak bolo...ale zabral..aspon predtyxm..teraz to nejako pomalsie zabera...ale dufam ze zaberie ..

antibakteria

byt vami aknecolor vobec nepouzivam moze sa len par dni obsahuje antibiotikum a pouziva sa na doliecenie vyrasky ci samotne prekrytie casom plet straca na vyvalite a uplne sa vysusi ....co sa tyka skinorenu ako takeho je ucinny ale zial ked ho prestanete pouzivat plet sa opat zhorsi lebo plet si uz zvykne kedze skinoren obsahuje docistujuce ucinky ma zaulohu len vycistit dôkladne plet no niekto si potiera s nim celu plet co je chyba preto si potierajte len problematicke miesta a vyrasky pretoze plet casom velmi zmastnie a budete mat problem s pouzivanim make upu....

vanessa987

Ahojte,mne predpisala kozna skinoren no zabudla som sa jej spytat ci sa moze pouzivat skinoren,ked beriem HAK ???
dakujem za odpoved

bambiii

Ahojte, ja mám problém s pigmentovými škvrnami, nemám akné a nikdy som ani nemala, mám síce mastnejšiu pleť a niekedy mi vybehne vyrážka, ale akné to určite nie je.. nerozumiem, ako mi tento krém pomôže s pigmentovými škvrnami spôsobenými slnkom? ak ste tu farmaceuti, môžte poradiť. Ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skinoren kren, poznate to? - Fórum - ZDRAVIE.sk