Skinoren kren, poznate to?

ivanulka123

byvam v anglicku a bola som tam u nasho lekara a ten mi predpisal antibiotika na 3mesiace a k nim aj skinoren krem.... pomohol mi dost len akurat teraz ubehli 3mesiace krem mi dosiel a akne sa o5 vracaju :(

aha...

Mne ho lekárka poradila používať ako denný krém. Hrúza. Neuverieľe ma z neho celý deň svrbela tvár Trpím atopickým ekzémom, možno ten Skinoren obsahuje nejakú zložku, ktorú moja pokožko neznesie. Majprv som si myslela, že je to iba prvotná reakcia, ale aj po viacerých použitiach ma pokožko svrbela, tak ho už radšej nepoužívam...

Kamila123

deti moje :))
skinoren tak ako kazdy liek ucinkuje u kazdeho inak, cize ked jednemu nepomozes, neznamena ze nemoze pomoct inym. Mne zabral trochu, nastalo mierne zlepsenie, ale nezmizlo vsetko akne...co uz. A na take veci ze kolko ho treba, si treba precitat pribalovy letacik, a tam najdete aj to ze sa nema pouzivat v kuse, ale v nejakych intrevaloch...nepamatam akych...prave preto aby si nan koza nezvykla a ucinok ostal stale ...citat citat citat letaciky

Blair L

ahojte doktorka mi predpisala skinoren ale nepovedala mi velmi ako ho mam pouzivat ci len na noc, na kolko hodin...viete mi niekto poradit??dakujem

sisaDDD

caute.....ja pouzivam skinoren uz rok a je velmi dobry.......len niekedy mi zcerveneje plet ale ja na to pouzivam aknecolor alebo bioderma-tonovaci krem.

ahcjaj

kolko stoji ten skinoren ? a môzem ho použivat aj dole po holení? tam sa mi vzdy vyhodia vyražky a sudocrem mi ani nepomáha ..

simona..

no mne napriklad skinoren vobec nepomahal, len sa mi z neho zosupala tvar. zo zaciatku to vyzeralo, ze aj pomoze, ale po dvoch mesiacoch si asi plet nan zvykla a vsetky vyrazky boli spat:(