Skinoren kren, poznate to?

wawawa

ja som používala skinoren, aj mi pomohol, ale zabudla som za koľko.. :D pls, 22.5. musím byť tip-top, aspon trošku mi to dovtedy pomôže? ..ked tu píšete že sprievodný jav sú nové vyrážky... to nechcem

moniz

Ja momentalne pouzivam krem Skinoren a je velmi učinný.. akné nemam skoro vôbec, stači ho pravidelne používať a výsledok je naozaj výborný:)
Fakt odporúčam

MMMaruska

jasné používala som to. Ale momentálne som to vzdala lebo mám z toho suchú pokožku... Ale keď sa mi začne pokožka vyhadzovať tak ho pár krát použijem a ona sa upokojí. Takže ok:)

Jedlo leto som ho používala na noc aj na den a mala som skvelú pokožku... Ale to asi bolo aj pobytom na čertvom vzduchu a stravou:)

mnamka257

ja som skinoren pouzivala, ale vobec mi nepomohol...najlepsie su vodicky, ktore su zarobene specialne pre tvoju plet

aleluja

Co sa stane ak si davam priliz vela tohoto kremu na tvar?
Mam si tvar natierat 2x za den.

Len obcas sa stane ze zabudnem a dam si toho az moc moc a musim to rozotierat dlhsie (sice len par sekund, ale dlhsie)

jeseee

davaj si to len vo velksoti hrasku na tvar ...zo azciatku sa ti to moze zhorsit...alebo svrbiet tvar...ale fakt to pomaha...

PharmRamon

Vyhádzala si sa preto pretože niekotré uhry mohli byť indurované (zatvrdnuté) pod pokožkou, to znamená že neboli viditeľné.
Krém sa aplikuje len na postihnuté miesta a neviem či ťa lekárka informovala ako si to nanášať, ale rozhodne to nepeháňaj skutočne menej je niekedy viac.
V prípade ak sa to nezlepší, alebo s aobjavia iné nežiadúce účinky informuj svojho kožného lekára.