Skinoren kren, poznate to?

n..

ahoj aj ja som volakedy použivala skynoren ale nepomohol mala som také akne že také drobučké vyražky ale staršne mooooc a potom mi predpísala zinerit a BANEOCIN a môžem povedať že dakujem mu!! pretože mi to uplne vyliečilo akne aj teraz keď sa mi sem tam vyhodí nejaké akne.. tak si to natrem na noc baneocinom a hned zmizne.. ael každý to ma iné tak každému pomôže iné ale treba mať pri tomto trpezlivoť leboooo to je dlhodobé teda tá liečba

whee_ee

tak nebude vadit ked si to budem davat len na miesta kde mam uhry?:))...lebo vyrazky sa mi netvoria, ale po tom kreme juj, som sa vyhadzala fest.. :)) dakujem..

PharmRamon

Skinoren je určený hlavne na uhry, kedže obsahuje kyselinu azelaovú.
A nemaj strach, zhoršenie akné po prvých požitiach býva normálny sprievodný jav.
Liečba akné je dlhodobý proces.
Prvé výsledky sa dostavia cca po 4 týždňoch uživania.
Takže veľa sťastia a hlavne trpezlivosti...

whee_ee

no, tak som asi tri dni pouzivala skinoren a vyhadzali sa mi nove bolave vyrazky, ktore som predtym nemala:D tak nechapem...

RNG

Uhry su tiez stvrdnute tuky a vyrobcovia skinorenu tvrdia, ze azaleicka kyselina nedovoli tukom stvrdnut a tym zapchat pory.

RNG

skinoren obsahuje 20% azelaickej kyseliny.
Kto ma problem s palenim, moze si dat na tvar skinoren zriedeny na polovicu kokosovym olejom. Tym sa absorbcia podstatne spomali na niekolko hodin a palenie znizi.