Skinoren kren, poznate to?

tinnnka

zuzike hlavne ho neprestať používať - ja som ho začala používať asi pred 4 rokmi a používam ho dodnes(ale už iba namiesto denného krému) ale fakt pomohol - ksichtik sa ti najskôr dosť rapídne zhorší(skinoren vyťahuje podkožný zápal napovrch,preto tolko pupáčikov). U mňa to zhoršenie trvalo cca 2 mesiace ale potom to bolo omnoho lepšie ako pred liečbou.A teraz mám už face ako babatko:)A nezlakni sa ani toho brutál štípania - ked sa zbavíš zápalu,štípať to už nebude:)tak liečbe zdar:)

majus

pre romulik:ahoj mmne kozna predpisala najprv skinoren,uz ho beriem dost dlho cca 6mesicov je to vidno ze sa mi plet zlepsila,ale zostali stale uhry na nose a po vyrazkach cervene jazvicky kozna mi predpisala tu vodicku erufloyd ci ako sa to pise a zeby dake vyzazne zlepsenie som zbadala niemozem povedat

romulik

Ahojky,ja používam skinoren ale ked si ho nedám iba jeden den moja plet vyzerá úplne červené pupáky na každej strane ale ked si ho dám hojivý zázrak.Len mna strašne štípe neviem ako vy baby ale mna to strasne stípe.ale možem ho doporučiť aj pletovú vodu Fluryod.

zuzike

Ahoj, ja som zacala pouzivat skinoren tak cca pred 10 dnami a vobec mi nepomohol, naopak sa mi plet este zhorsila. Je to normalne a potom sa to zlepsi alebo nie? Ked som predtym uzivala zynerit zlepsenie bolo vidiet uz po nejakych 3 dnoch...

zuzak

ja pouzivam skoniren uz asi rok a som spokojna...nazaciatok mi na akne velmi pomhol, no v urcitom bode sa to zastavilo a nic sa dalej nedialo...teraz berem aj HAK, no skinoren pouzivam nadalej(len raz za den, vecer pred spanim) a plet mam neopisatelne lepsiu (klopem na drevo) =)

evina.

Ahojte, mne kozna predpisala tiez predpisala zineryt a skinoren 2 x denne, aky odstup ma byt medzi pouzitim zinerytu a skino ? Ja si davam odstup pol hodinu. Mam ich zatial druhy den. dakujem