neustaly smutok

arman

martina/sejla... a ja ze, ako si pisala, ze by k tebe pred spanim niekto prisiel, ze to bude aby ta pohladil, a zrazu citam, ze vystrelil mozog z hlavy.

martina0222

ja mám podobný problém. Mám 23. Zabiť sa nechcem, ale niekedy pred spaním si tajne želám, aby niekto ku mne prišiel, nejaký lupič a vystrelil mi mozog z hlavy... celkom by sa mi ulavilo...

luciano

Možno trpíš klinickou depresiou. Radím ti, aby si navštívila psychiatra. Ten, ak sa táto diagnóza potvrdí, ti predpíše antidepresíva. Uvidíš, ako sa ti uľaví. Po smútku už nebude ani stopy a život sa ti vráti do normálnych koľají.

kafe

"najradsej by som lezala na luke nech na mna padne svet...." toto sa mi strašne páčilo, dievča :) Normálne si mi zdvihla náladu. Ale poradiť ti neviem. Niečo ti chýba, možno robíš veci z povinnosti a nie preto lebo chceš/baví ťa to.

arman

Radsej si priplat za etikoterapeuta, muzikoterapeuta, dietologa, alebo parazitologa, podla mna vsetci tito maju v dnesnej dobe lepsie vysledky. :-)

jojmarkiza

21...ved pri nom sa snazim a aj som tak trochu normalna. nikto nezomrel chvalabohu.nejedna sa o nejaku hormonalnu poruchu? ja neviem:-(
som len nespokojna sama so sebou, neviem preco
vsetci okolo sa mi zdaju byt lepsi, vykonejsi, stastnejsi, dokonalejsi