Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"pasik" na cierne bodky na nose?

Mrska Silvuska

balea neeee, ale nivea vyborna vec. a ak sa to pouziva raz tyzdenne, po mesiaci vidis vysledok. vyborna vec)

lochness

stoji to nejake 2 eura tusim, maju osobitne na nos a na tvar... mne to pomaha, vytiahnut to nevytiahne vsetko samozrejme, ale cast ano (riadny kentus je to, hehe :)) a ako hovorim po nahriati pokozky a peelingu to ma este lepsi ucinok... ja si ich davam z casu na cas, uz aj mojej spolubyvajucej sa to zapacilo a hned si ich isla kupit a ze vraj ich uz aj na svojej babke skusala :))

januskaa

a pomoze to aspon kus? ja mam dost ciernych bodiek na nose a par aj na brade....keby to aspon par bodiek vytiahne, bola by som rada :D a kolko to stoji? ked hovoris, ze je lepsia ta Essence, ako balea a nivea tak by som asi vyskusala tu

lochness

balea a nivea som mala a neboli nic moc, trochu lepsie sa mi zdali od Essence (tiez v DM, rada Pure skin taka modra, pri pletovej kozmetike)... lepsie to zaberie ked si predtym naparis tvar alebo umyjes teplou vodou, spravis peeling a potom nalepky..

ZyxerkA

Dostat to v kazdej drogerii, aj v tescu, a nerob si nadeje ze to je nejaky zazrak, ktory Ti vsetky bodky vycucne ... zbytocne vyhodene peniaze

iotaaa:-)

neviem ako sa to vola, ale maju to v dm-ke, pod znackou balea, alebo aj nivea(ale tie su drahsie). Ked to nebudes vediet najst, predavacka ti poradi.
a pozor, nestrhava sa to!!! musis to opatrne odlepit, radsej si poriadne precitaj navod..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"pasik" na cierne bodky na nose? - Fórum - ZDRAVIE.sk