Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stratená dôvera

Príspevok v téme: stratená dôvera
larinka001

Partner ma oklamal a mala som pocit, ze podrazil, ked virtulane snival o druhych zenach, ako ich hladi po tele a podobne. Prestal s tym, ale vo mne ostal pocit akehosi sklamania, ktoreho sa neviem pri nom zbavit. Pred tym mi klamal, ked s byvalou riesil rodinne akcie, pretoze ona tam chcela ist s nim. A zistila som to nahodou, inak by mi o tom ani nepovedal, vraj preto, lebo ma nechcel stratit...vycita mi, ako ho nepodporujem v jeho praci a stale sa mu nieco nepaci, zacinam mat pri nom pocit strasne zvlastny, chcela by som tu doveru najst, ale akosi mi to nejde. Je lepsie sa rozist? pretoze trosku mam strach, ze sa zase sklamem...tuzila som mat s nim nejaku otvorenejsiu komunikaciu,doveru,ale je to akesi zvlastne.A vlastne cez tyzden sa ani nestretavame, lebo sme dalej od seba. Som trosku z toho zmatena...

amexandra

Ktokoľvek z Vás má ask, navštívte stránku ask.fm
Pomôže Vám so všetkým čo budete potrebovať. Na stránke je uvedený aj email, kebyže chcete rozoberať niečo na dlhšiu debatu . :) Neváhajte a píšte !!! :) Chceme Vám pomôcť

kiddo

majto, ked napises svoj problem do 5 rokov starej temy, a este po tvojom komentari pisu svoje problemy dalsi, tvoj problem sa vo vlakne uplne strati, nikto si ho nevsimne a nikto ti ani nenapise nazor. Zaloz novu, vlastnu temu, a skopiruj do nej problem, ktory si uz popisal. Podla mna ti ludia napisu. Pripadne daj konkretnejsiu otazku, aby vedeli, s cim presne chces poradit. Ale vo vlastnej vytvorenej teme.

sklamanedievca2

ahoj larinka stratena dovera podvod a nevera je vo vztahu to najhorsie. Nech si hovori kto chce co chce nic uz nebude tak ako predtym. A este ked niekto napise ze nevera posilni tak to uz ako musi byt ten clovek sibnuty. Mna ex tiez podviedol a potom som to ukoncila aj ked on ma velmi prosim ale nedokazala som s nim viac byt. V jeho dotykoch a bozkoch som videla stale tu druhu o sexe ani nehovorim.... to sa uz proste neda fungovat po takom niecom normalne... cloveka ten hnev dobehne..

majto

Neviem ci niekto cital moj pribeh. Nazor som zial nedostal. Ale nie som jediny ktory ma problemy vo vztahu. A tie pribehy na fore su naozaj silne.

mnaumnau

Heej?Tak potom dufam,ze nieco chyti a skape na to. A to si mysli, ze je kanec, lebo z lasky k nemu som s nim tolerovala najhorsi sex aky som kedy mala.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stratená dôvera - Fórum - ZDRAVIE.sk