stratená dôvera

Príspevok v téme: stratená dôvera
larinka001

Partner ma oklamal a mala som pocit, ze podrazil, ked virtulane snival o druhych zenach, ako ich hladi po tele a podobne. Prestal s tym, ale vo mne ostal pocit akehosi sklamania, ktoreho sa neviem pri nom zbavit. Pred tym mi klamal, ked s byvalou riesil rodinne akcie, pretoze ona tam chcela ist s nim. A zistila som to nahodou, inak by mi o tom ani nepovedal, vraj preto, lebo ma nechcel stratit...vycita mi, ako ho nepodporujem v jeho praci a stale sa mu nieco nepaci, zacinam mat pri nom pocit strasne zvlastny, chcela by som tu doveru najst, ale akosi mi to nejde. Je lepsie sa rozist? pretoze trosku mam strach, ze sa zase sklamem...tuzila som mat s nim nejaku otvorenejsiu komunikaciu,doveru,ale je to akesi zvlastne.A vlastne cez tyzden sa ani nestretavame, lebo sme dalej od seba. Som trosku z toho zmatena...

larinka001

Dokáže ma vytočiť to, keď mi nepovie niekto pravdu, ale klame do očí. Mám rada úprimnosť, ako milosrdnú lož a len som chcela, aby môj vzťah bol na dôvere postavený. Každý má minulosť, neriešim kamarátky a bývalé, ale skôr postoj, aký k tomu partner má...a tiež si myslím, že ak nedokáže pochopiť, že je to o dôverea nevie mi povedať, tak o čom to je, že akože mám niekoho pre image? Nie som zástancom vzťahov klamania, zatajovania, zatlkania...my to pripadá potom ako nejaké divadielko.

anjelik

Larinka, partner ťa ani nepodrazil ani neoklamal, keď sníval o iných ženách. Robia to milióny chlapov na celom svete, tak ako milióny žien na celom svete snívajú o iných mužoch...:o) Ak ti priateľ nepovedal, že ide s bývalou, dôvodom je podľa mňa to, že by si pravdepodobne robila scény, čo sa dodatočne aj potvrdilo. Neviem, kde si myslíš, že nájdeš muža bez minulosti, ktorý za sebou nebude mať žiaden vzťah....absolútne by som minulosť neriešila. Teraz si taká nejaká zmätená...prečítaj si ešte zo 20 milých príspevkov, že ho máš nechať, že si ťa nezaslúži...a potom budeš smutná a opustená...to si týmto príspevkom sledovala??? Vzťah je o pochopení toho druhého , o tolerancii...a nie iba o požiadavkách, že môj partner má byť taký alebo onaký. Ak ty budeš absolútne dokonalá...potom môžeš čakať dokonalého partnera...:o) Tak prestaň riešiť sprostosti a buduj vzťah. Cez týždeň spolu nie ste....tak aspoň cez víkendy si užívajte jeden druhého a nerieš dokola, čo má robiť a čo ti má hovoriť...Snáď sa vieš baviť aj o inom, ako sú jeho bývalá a " virtuálne ženy " :o))) Snívať o niečom neznamená podvádzať...:o) Pokiaľ budeš mať nereálne požiadavky a iba požiadavky, tak sa sklameš aj v ďalšom vzťahu...Pravda sa dá totiž povedať iba tomu, kto je dostatočne silný ju prijať. :o)

alenka_maxova

nerozumiem ani tomu virtualnemu snivaniu, ani vlastne tomu, preco si s nim. Si si ista, ze si dokaze u teba obnovit doveru? Pouvazuj nad tym... Sice ta nepoznam, ale mam pocit, ze si tu doveru neobnovi, lebo budes mat stale pochybnosti. A chlap, ktory ta klamal v zasadnych veciach nestoji za vela

LOLA232

Larinka, mala som niečo úúplne podobné, priateľ mi nehovoril keď išiel von s bývalou alebo s kamarátkami na žúr, dozvedela som sa to náhodou a týchto vecí bolo viac. Moja rada: daj si od neho načas pauzu (dva, tri týždne) a uvidíš sama. Mne osobne sa za ten čas vynorili v hlave len tie negatívne spomienky, ako mi klamal, ako som sa trápila.. už nikdy viac!
Držím palce!