Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sestre som naznacila ze jej manzel zahyba,on ma nici

Príspevok v téme: sestre som naznacila ze jej manzel zahyba,on ma nici
ilona

prisla som na to ze moju sestru manzel podvaza,rozpravalo o tom cele mesto,ona to tusila,ale on ju vzdy zblbol,minule som jej uz narovimu povedala ,ze co ten smrad robi,a ona ma natrela.vynadal mi,sustavne vypisuje,vyvolava,vyhraza sa mi mojimi starymi hriechmi z mlaaaadi.som na pokraji svojich sil a NEVIEM CO DALEJ,NAPISTE MI PLEASE SVOJ NAZOR..CO DALE

ilona

dakujem vam moc,sestra je na mojej strane,volali sme spolu,ale mi je jej luto,lebo sa trapi este aj kvoli mne a smrad sa tvari jak najvacsi kovboj

Blondula

kedze je to tvoja sestra,povedz jej,ako ti ten debil ublizuje !!! najlepsie bude,ak jej ukazes nejake smsky,maily co ti vypisuje !! neviem co si robila za mladi,ale sak kazdy bol mlady,takze z toho si nervy robit netreba :D ukaz,ze to mas v p*ci,jeho to prejde :D chyta sa posledneho milimetra slamky a zjavne mu to nepomoze :D

AdamKrt

Povedz sestre, co Ti jej manzel vyvadza. Ze cele mesto vie, ze ju podvadza a Ty sa na to ako sestra uz nemozes divat. Nech si robi ako vie, ale Ty si jej to musela povedat. Ked jej to dojde, aby Ta potom neobvinovala, ze jej to nikto nebol schopny povedat. Nemienis jej skodit a ak chce byt klamana, tak prosim, Teba do toho nic, ale musela si jej to povedat. Pripadne by nebolo zle zaobstarat nejake dokazy, foto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.