Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z wordu do pdf

-vt-

teraz som pri takom PC, ktorý má starší word, takže budem opisovať z hlavy. No, malo by sa to nachádzať práve v tej hlavnej ponuke Uložiť ako (Save as), kde potom ponúka uložiť do PDF alebo XPS.
Skús sa pozrieť na toto:
www.google.sk

ivanecenka

v 2007: klikni v ľavom hornom roku ha kruh (office button) - otvorí sa Ti menu, tam zvoľ save as (ulož ako)- otvorí sa menu, kde je v ponuke, ako chceš dokument uložiť, zvoľ pdf a máš to:) len treba určiť miesto, kam to chceš uložiť:)

josie.h

mám 2007 prosím ta môžem mi presne vypísať ako postupovať, toto som v živote nerobila a som z toho total sprostá, klikla som že uložit ako, ale pdf som tam nemala.

-vt-

ak máš novší word (2007, 2010), dá sa ten súbor uložiť ako pdf priamo z wordu cez hlavnú ponuku. Ak máš starší word, budeš na to potrebovať nejaký konverter. Skús nahodiť do vyhľadávača napr. výraz "doc to pdf".

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

z wordu do pdf - Fórum - ZDRAVIE.sk