Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Veronikakratka

ahoj :) co sa tyka stiav to je mnamka, pomixovane rozne kombinacie. fajnovu ksusenost mam s odstavovacmi znacky klarstein. minimalny odpad, dostatok vlakniny je zachovany :)

GoFruit

Toto je oznamenie pre teba Nikcaa, aby si sa necudovala, ze ti neodpovedam. Odchadzam zo stranok :) idem prudit na ine stranky kde som skvele ocenovana :)
Netreba mi odpisovat, dala som si zrusit konto. A nemienim chodit na tieto stranky a kazit si naladu. Moj zivot sa ubera inym smerom, tieto stranky do nho uz nazapadaju. Predpokladam ze admini aj tak moje konto nezrusia... ale to je mimo mna.
Vsetkym neprajnikom co ma tu dourazali prajem vela radosti a naplnenia v zivote. Mozete popustit uzdu svojej fantazii - ja si to uz neprecitam a nebudem sa branit :)
Takze Nikca prajem ti vela zdaru v zivote a raw strave. Pa

GoFruit

Vecera: kapustove krekry s pestom, redkovky, cherry rajciny, trocha papriky, trocha kyslej kapusty
kokosove maslo

GoFruit

Ja som dnes mala rano OJ. Na obed ananasovo-kelovu stavu. Pred chvilou granatove jablko a smoothie z OJ, mangajahod bio, 3 bananov.

Na Svk velmi nezozenies. Musela by si si zasadit. Tu to predava kazdy bio ci nebio stanok. Dokonca som doniesla nasim semena a zasadili do zahrady ale priskoro cize ma minul a uz je zamrazeny.

Nikcaa

krásnu postavičku má :-) ja akurát posledné 2 mesiace intenzívnejšie cvičím, tak uvidíme, čo to dá

Inak, neviem zohnať ten kučeravý kel nikde hmmm...

Ja teraz šlapem na OJ a šťave z granátového jablka.. mňam

GoFruit

www.kristinaladecka.com

A ze na vitarianskej strave sa nedaju naberat svaly. Dokonca som tu na fore citala dnes nazor ze nam na vitarianskej strave telo poziera svalovu hmotu lebo jeme malo bielkovín:) co k tomu dodat, asi len aaaaaach
Blog je dvojjazycny su tam aj preklady do Sj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk