Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

No tak nad tým som musela chvíľu rozmýšľať, či som už jedla nezrelé granátko. No nejedla. Takže Nikcaa, granátka kupuj tvrdé, pevné, nezošúverené, vtedy sú vo svojom rozkvete a spotrebuj kým sa nezošúveria.

tie sladké ružové jem a tie kyslé červené odšťavňujem, ale tie asi nie sú v sezóne...

Rosemary

Keď ho mierne stlačím a pod prstami puká, už ho krájam. Hmm, a vlastne ani neviem či som mala niekedy nezrelé. Pri granátovom jablku sa mi to ešte asi nestalo. Kúpim a hneď zjem. A mám radšej tie ružové sladké, teraz ich majú v lidli, mňamky. :)

Rosemary

V tekutom skupenstve a len trochu. Aj masla len trochu, aj tu je drahé.
Dobrú nocku všetkým a zajtra krásny deň. :)

GoFruit

óóóóó tu to prúdi, ja sa mám taaaak dobre, dnes som sa na inom fóre takmer počúrala od smiechu, pardón, je mi tak dobre,
áno tá cherry s vanilkou je báječná, tu sa nedá zohnať,
ale akú som ja dnes mala čokoládku, už nie je, čo už, od conscious, with maca, vanilla, blue-green algae - chápete s riasami, bola vynikajúca, odporúčam, riasy necítiť
Rosemary, ako tam dávaš ten kokos olej? v akom skupenstve? to si nejak neviem predstaviť a koľko
dobrú nôcku krásky, a zajtra šup šup zase si stvoríme úžasný deň plný radosti jupíííí

Rosemary

To je skvelé, Multilevel, že sa Ti tak darí a určite sa bude aj naďalej a stále lepšie. :)
Čoko guľky robím z mandlí, ďatlí, kakaa, vanilky a kokosového oleja. Robievam aj rôzne obmeny podľa chuti alebo obsahu skrinky na potraviny. Naposledy som dala namiesto oleja, kakaové maslo a viac kakaa, a vtedy chutili úplne ako čokoládka, mňam.

Nikcaa

Multilevel krásny príspevok :)

ja dnes opäť báječne, teším sa z toho, ako mi všetko krásne vychádza :)

dnes som mala raw choco - cherry+vanilka. mňaaaaaam

GoFruit

Multilevel, aj tebe nech sa darí, ale to je samozrejmé, nám sa môže už len dariť, s takýmto prístupom k veciam a svetu a k nám, to už nemôže byť nikdy iné, horšie, ja rozvkitám každým dňom a mňa to táááák baví.