Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

óóóóó tu to prúdi, ja sa mám taaaak dobre, dnes som sa na inom fóre takmer počúrala od smiechu, pardón, je mi tak dobre,
áno tá cherry s vanilkou je báječná, tu sa nedá zohnať,
ale akú som ja dnes mala čokoládku, už nie je, čo už, od conscious, with maca, vanilla, blue-green algae - chápete s riasami, bola vynikajúca, odporúčam, riasy necítiť
Rosemary, ako tam dávaš ten kokos olej? v akom skupenstve? to si nejak neviem predstaviť a koľko
dobrú nôcku krásky, a zajtra šup šup zase si stvoríme úžasný deň plný radosti jupíííí

Rosemary

To je skvelé, Multilevel, že sa Ti tak darí a určite sa bude aj naďalej a stále lepšie. :)
Čoko guľky robím z mandlí, ďatlí, kakaa, vanilky a kokosového oleja. Robievam aj rôzne obmeny podľa chuti alebo obsahu skrinky na potraviny. Naposledy som dala namiesto oleja, kakaové maslo a viac kakaa, a vtedy chutili úplne ako čokoládka, mňam.

Nikcaa

Multilevel krásny príspevok :)

ja dnes opäť báječne, teším sa z toho, ako mi všetko krásne vychádza :)

dnes som mala raw choco - cherry+vanilka. mňaaaaaam

GoFruit

Multilevel, aj tebe nech sa darí, ale to je samozrejmé, nám sa môže už len dariť, s takýmto prístupom k veciam a svetu a k nám, to už nemôže byť nikdy iné, horšie, ja rozvkitám každým dňom a mňa to táááák baví.

GoFruit

ooo Multilevel, nádhera, je skvelé, že sú okolo podobne zmýšľajúci ľudia a vlastne je to aj normálne, podobné sa priťahuje :)

Nič nám tu nekazíš, milá Multilevel,je skvelé keď sem prispejú aj iní ľudia, a že to tu čítajú aj iní, môžeme si byť navzájom inšpiráciou, to ma tak teší.

Prajem nám veselý a úspešný deň

MultiLevel

Az mi je luto tlacit sa vam tu do tej peknej debaty :) Ale zopar raz som tu pisala, ze vas velmi rada citam, mnohe veci su mi inspiraciou. A ako tak citam posledne prispevky, doslo mi, ze by som si mozno nazorovo sadla s GoFruit :) Prispevok 11.10, 14:11 ma velmi potesil, akoby si pisala mojimi vlastnymi slovami :) Tiez som sa pocas zivota dopracovala k vnimaniu seba a sveta presne tak ako opisujes. Odvtedy su mnohe veci ine, ja som ina a velmi si to uzivam! Menia sa vztahy, ludia okolo mna...Tak baby, prajem vam aby ste boli jednoducho stastne a aby bol vas svet presne taky, aky ho chcete mat!

GoFruit

Nikcaa, ked pocitim hlad. Väčšinou :)
Čoko si dám aj medzi ovocím ale málokedy, najviac po večeri (po krekroch atd...)

Nikcaa

Jéj to som rada, že sa vám tak zlepšil vzťah :-) môj sa tiež uberá pekným smerom

Inak, chcela som sa spýtať, že koľko hodinový odstup máš po ovocí, keď ideš jesť krekry alebo raw čoko ?

GoFruit

Ahojte, ja som dnes kupila kelove cipsy kakaovo skoricove- siedme nebo v pusinke. Je to taka lahodka ze zqradujem do mojho jedalnicka :)
Ja dnes tiez skvele a veselo. Zacinam byt zavisla na humore mojho partnera, ocenujem ho aky je skvely a ocenujem akym nadhernym smerom sa ubera nas vztah. Je to paráda. Pekny vecer

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk