Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

V tekutom skupenstve a len trochu. Aj masla len trochu, aj tu je drahé.
Dobrú nocku všetkým a zajtra krásny deň. :)

GoFruit

óóóóó tu to prúdi, ja sa mám taaaak dobre, dnes som sa na inom fóre takmer počúrala od smiechu, pardón, je mi tak dobre,
áno tá cherry s vanilkou je báječná, tu sa nedá zohnať,
ale akú som ja dnes mala čokoládku, už nie je, čo už, od conscious, with maca, vanilla, blue-green algae - chápete s riasami, bola vynikajúca, odporúčam, riasy necítiť
Rosemary, ako tam dávaš ten kokos olej? v akom skupenstve? to si nejak neviem predstaviť a koľko
dobrú nôcku krásky, a zajtra šup šup zase si stvoríme úžasný deň plný radosti jupíííí

Rosemary

To je skvelé, Multilevel, že sa Ti tak darí a určite sa bude aj naďalej a stále lepšie. :)
Čoko guľky robím z mandlí, ďatlí, kakaa, vanilky a kokosového oleja. Robievam aj rôzne obmeny podľa chuti alebo obsahu skrinky na potraviny. Naposledy som dala namiesto oleja, kakaové maslo a viac kakaa, a vtedy chutili úplne ako čokoládka, mňam.

Nikcaa

Multilevel krásny príspevok :)

ja dnes opäť báječne, teším sa z toho, ako mi všetko krásne vychádza :)

dnes som mala raw choco - cherry+vanilka. mňaaaaaam

GoFruit

Multilevel, aj tebe nech sa darí, ale to je samozrejmé, nám sa môže už len dariť, s takýmto prístupom k veciam a svetu a k nám, to už nemôže byť nikdy iné, horšie, ja rozvkitám každým dňom a mňa to táááák baví.

GoFruit

ooo Multilevel, nádhera, je skvelé, že sú okolo podobne zmýšľajúci ľudia a vlastne je to aj normálne, podobné sa priťahuje :)

Nič nám tu nekazíš, milá Multilevel,je skvelé keď sem prispejú aj iní ľudia, a že to tu čítajú aj iní, môžeme si byť navzájom inšpiráciou, to ma tak teší.

Prajem nám veselý a úspešný deň

MultiLevel

Az mi je luto tlacit sa vam tu do tej peknej debaty :) Ale zopar raz som tu pisala, ze vas velmi rada citam, mnohe veci su mi inspiraciou. A ako tak citam posledne prispevky, doslo mi, ze by som si mozno nazorovo sadla s GoFruit :) Prispevok 11.10, 14:11 ma velmi potesil, akoby si pisala mojimi vlastnymi slovami :) Tiez som sa pocas zivota dopracovala k vnimaniu seba a sveta presne tak ako opisujes. Odvtedy su mnohe veci ine, ja som ina a velmi si to uzivam! Menia sa vztahy, ludia okolo mna...Tak baby, prajem vam aby ste boli jednoducho stastne a aby bol vas svet presne taky, aky ho chcete mat!

GoFruit

Nikcaa, ked pocitim hlad. Väčšinou :)
Čoko si dám aj medzi ovocím ale málokedy, najviac po večeri (po krekroch atd...)

Nikcaa

Jéj to som rada, že sa vám tak zlepšil vzťah :-) môj sa tiež uberá pekným smerom

Inak, chcela som sa spýtať, že koľko hodinový odstup máš po ovocí, keď ideš jesť krekry alebo raw čoko ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.