Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ahojte, ja som dnes kupila kelove cipsy kakaovo skoricove- siedme nebo v pusinke. Je to taka lahodka ze zqradujem do mojho jedalnicka :)
Ja dnes tiez skvele a veselo. Zacinam byt zavisla na humore mojho partnera, ocenujem ho aky je skvely a ocenujem akym nadhernym smerom sa ubera nas vztah. Je to paráda. Pekny vecer

Nikcaa

Ahojte, ja sa mám uplne super :-) akurát včera a v pondelok ma asi od 16tej do noci bolela hlava... hm neviem z čoho. Ale nevšímala som si to a ešte som si aj poriadne zacvičila :-)

Dnes mangáá(sladučké ako med, hrozno, maliny, kiwi

GoFruit

Rosemary, ako robíš čoko-guľky? Dáš recept?
Ja robím svoje tak, že dám mak, sezam, datle a kakao. A zmiešam.

Dnes bol super deň, verím, že sa vám skvele darí, ja tvorím, a som veľmi happy, lebo môj obraz je zavesený na nete a vytešujem sa.

včera som si tak o 11 spravila hroznovú šťavu, do nej som odšťavila kel plus rímsky šalát, nastala riadna očista.... šťava bola ale vynikajúca, chuťovo paráda

Rosemary

Mmmm, raw čokoládku by som si dala, musím kúpiť, ale dala som si aspoň raw čoko-guľky. :) Krekry mi už ale akosi nejdú, cítim sa po nich ťažko takmer ako po varenom jedle. Hm, ale zaujímavé, že po tých gulôčkach alebo čokoláde sa cítim ako v siedmom nebi. Tak sú teda pre mňa asi lepšie. :DD

GoFruit

Kamoska_ a Nikcaa ďakujem :)

Fiha chcela som napisat nieco mudre, ale nic mi nenapada :) Je uzasne byt tu s vami a zdielat radost zo zivota s druhymi ludmi. A oceňujem vas (aj teba, Rosemary) za to, akym smerom sa nasa tema ubera, to je fakt úžasné.
Dobru nocku krásky :) ♡♡♡

Nikcaa

kamoska_ veľmi krásne napísaný príspevok :) držím ti palce v tvojej ceste
A čo sa týka GoFruit, myslím si o nej to isté. Veľmi si mi pomohla a ja ti za to veľmi ďakujem. Si super :-)

kamoska_

Ahojte dievcata,

uz vasu temu citam straaasne dlho a uz som aj ja takmer vasa :) Som raw na 90% a citim sa VYNIKAJUCO a zo dna na den lepsie!
GoFruit - nepozname sa, nikdy som sem neprispela, ale chcem ti povedat, ze si tak neskutocne vazim tvoje nazory a rady a celkovo teba ako cloveka, osobnost.
Inspirovala si ma do znacnej miery k tomuto zivotnemu stylu (okrem toho, ze som mala dlhodobo zdravotne problemy traviaceho povodu).
Som este len na zaciatku svojej cesty, ale to nie je dolezite. To podstatne je, ze tej ceste verim, verim sebe a vsetko, co tu pises je jedna velka pravda - vsetko je v hlave a v cloveku. Cela jeho sila aj slabost a ludia okolo mna tuto moju volbu prijimaju tak uzasne a nadherne, ze som to naozaj ani necakala. Ale stalo sa tak az ked som to prijala ja a zacala som verit vsetkemu co robim a ako zijem. Nestaram sa do nikoho zivotnej cesty a napriek tomu som sa poslednu dobu stala prave ja pre ludi okolo mna inspiraciou, co ma nesmierne tesi a naplna.

Co chcem povedat tymto prispevkom :) len tolko, ze by som sem rada niekedy prispela (niekedy, pretoze mam dost malo casu) a podebatila s vami, podelila sa o to "svoje" a precitala si to "vase", ale teraz uz ako zainteresovana osoba. Dakujem za precitanie a prajem krasny sobotny vecer :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.