Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

ooo Multilevel, nádhera, je skvelé, že sú okolo podobne zmýšľajúci ľudia a vlastne je to aj normálne, podobné sa priťahuje :)

Nič nám tu nekazíš, milá Multilevel,je skvelé keď sem prispejú aj iní ľudia, a že to tu čítajú aj iní, môžeme si byť navzájom inšpiráciou, to ma tak teší.

Prajem nám veselý a úspešný deň

MultiLevel

Az mi je luto tlacit sa vam tu do tej peknej debaty :) Ale zopar raz som tu pisala, ze vas velmi rada citam, mnohe veci su mi inspiraciou. A ako tak citam posledne prispevky, doslo mi, ze by som si mozno nazorovo sadla s GoFruit :) Prispevok 11.10, 14:11 ma velmi potesil, akoby si pisala mojimi vlastnymi slovami :) Tiez som sa pocas zivota dopracovala k vnimaniu seba a sveta presne tak ako opisujes. Odvtedy su mnohe veci ine, ja som ina a velmi si to uzivam! Menia sa vztahy, ludia okolo mna...Tak baby, prajem vam aby ste boli jednoducho stastne a aby bol vas svet presne taky, aky ho chcete mat!

GoFruit

Nikcaa, ked pocitim hlad. Väčšinou :)
Čoko si dám aj medzi ovocím ale málokedy, najviac po večeri (po krekroch atd...)

Nikcaa

Jéj to som rada, že sa vám tak zlepšil vzťah :-) môj sa tiež uberá pekným smerom

Inak, chcela som sa spýtať, že koľko hodinový odstup máš po ovocí, keď ideš jesť krekry alebo raw čoko ?

GoFruit

Ahojte, ja som dnes kupila kelove cipsy kakaovo skoricove- siedme nebo v pusinke. Je to taka lahodka ze zqradujem do mojho jedalnicka :)
Ja dnes tiez skvele a veselo. Zacinam byt zavisla na humore mojho partnera, ocenujem ho aky je skvely a ocenujem akym nadhernym smerom sa ubera nas vztah. Je to paráda. Pekny vecer

Nikcaa

Ahojte, ja sa mám uplne super :-) akurát včera a v pondelok ma asi od 16tej do noci bolela hlava... hm neviem z čoho. Ale nevšímala som si to a ešte som si aj poriadne zacvičila :-)

Dnes mangáá(sladučké ako med, hrozno, maliny, kiwi

GoFruit

Rosemary, ako robíš čoko-guľky? Dáš recept?
Ja robím svoje tak, že dám mak, sezam, datle a kakao. A zmiešam.

Dnes bol super deň, verím, že sa vám skvele darí, ja tvorím, a som veľmi happy, lebo môj obraz je zavesený na nete a vytešujem sa.

včera som si tak o 11 spravila hroznovú šťavu, do nej som odšťavila kel plus rímsky šalát, nastala riadna očista.... šťava bola ale vynikajúca, chuťovo paráda

Rosemary

Mmmm, raw čokoládku by som si dala, musím kúpiť, ale dala som si aspoň raw čoko-guľky. :) Krekry mi už ale akosi nejdú, cítim sa po nich ťažko takmer ako po varenom jedle. Hm, ale zaujímavé, že po tých gulôčkach alebo čokoláde sa cítim ako v siedmom nebi. Tak sú teda pre mňa asi lepšie. :DD

GoFruit

Kamoska_ a Nikcaa ďakujem :)

Fiha chcela som napisat nieco mudre, ale nic mi nenapada :) Je uzasne byt tu s vami a zdielat radost zo zivota s druhymi ludmi. A oceňujem vas (aj teba, Rosemary) za to, akym smerom sa nasa tema ubera, to je fakt úžasné.
Dobru nocku krásky :) ♡♡♡