Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Ja som mala perfektný deň - slniečko, teplúčko, nádhera.
Zjedla som granátové jablká, OJ, šalátové uhorky, avokádo a večer konopné mliečko s medom a kakaom. A ešte nejaké ďatle - fresh.

evcca

simonettka, problemy ppp-anorexia a bulimia sa nevylucuju s raw food. je to len iny pohlad na vec. da sa aj po ppp prejst na vitarianstvo. len nie kazdy doktor to pochopi. ostatne napisem neskor, musim ist.

GoFruit

si mala 333, to naschval co potvorka jedna, ♥
snazis - to slovo uz vobec nepouzivam, ja sa nesnazim, ja veci robim, ja ich spravim, pripadne to zariadi niekto iny

GoFruit

napisala som ti to uz do mailu, ale musim sa pochvalit, lebo dnes fakt prudim jedna radost, na mna sa dnes cely vagon metra usmieval, az som nevedela kam pozerat, aj jeden chalan taky krasny, boze, ale proste vsetci ludia okolo, na mna a na syna, proste fici to riadne oooo
dobru nocku

Rosemary

Veď to je to. SNAZÍŠ sa niekomu pomôcť, vysvetľuješ, strácaš čas a on nakoniec ani na raw neprejde.
Keď prejde a pomôže mu to, tak máš z toho radosť a dobrý pocit. Ale aj tak je najlepšie, keď si každý sám na to príde, keď sa trocha potrápi hľadaním informácií, potom mu to aj viac dá aj si to viac váži.
Zajtra tiež pôjdem kúpiť nejaké raw mňamky. A čokoládové guľky robievam aspoň raz týždenne. Je doma po nich obrovský dopyt. :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk