Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Ahojte krásne žienky, ja to tu tiež čítam pravidelne, len akosi nie je kedy písať. Musí ma k tomu niečo alebo niekto dokopať. Alebo žeby to bola tiež lenivosť?
Evca, si stále raw?

evcca

baby zijem, len som nemala chut prispievat- asi lenivost:-) ale uz je fajn. inak vas citam pravidelne, ak stiham.
GoFruit, podrastla si.

GoFruit

ano majme zajtra super krasny a vesely den, uz sa tesim, zboznujem tieto krasne dni, ked sa mi vsetko dari
dobru noc a zajtra vela ovocka

GoFruit

jasne ze ti vychadza ak sa sustredis. Nasa pozornost je to najcennejsie co mame plus nase emocie, to si ludia vobec neuvedomuju, ze naschval je ich pozornost stale vdaka mediam orientovana na negativne veci vid spravy... lebo inac keby sa ludia naucili naozaj sustredovat pozornost na to co chcu, bolo by vsetko ine... ale oni sa budu furt stazovat, hoviet si v tych svojich s.ackach a vyzivat sa v tom ako sa mozu polutovat a postazovat a ponadavat si, pokritizovat, odsudit, nepriat atd a potom sa divia ake ubohe zivoty vedu a sranda je ked im niekto povie ze sa ma skvele a deju sa mu super veci IBA!!!! tak ta odsudia ze si debil a cvok. Haha ale dobre sa bavim lebo osobne budem radsej stastny cvok ako nestastny normalny clovek

tak vela stastia pri nakupoch, joj ja tak rada nakupujem a posielam peniaze do obehu, aby krasne prudili, milujem peniazeeeee