Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Su to videa zhruba 20 min kazdy den, kde ti otvori oci rozpravanim o programoch ktore mame ulozene v mozgu - nielen z vychovy ale v epigenetickom kode cize od predkov. On je neurovedec, ma neurovedecke laboratorium a skuma mozog. A vdaka tomu vytvoril tento program leboon to vidi na pristrojoch ake mozgove centrum kedy pracuje a ma aj take pristroje ktorymi ked ma clovek na hlave pohybuje predmetmi atd. A niekedy su aj imaginacie a kazdy den treba robit to co povie a odpovedat na otazky.... tentokrat je v neurorestarte (nrp 21) aj vedec z CERNU. Zacina to byt huste. Tymto programom preslo uz velmi vela ludi co poznam a tak som sa na to dala aj ja. Proste je to milionar co ta nauci ( ak sa nechas) ako zbohatnut. Dolezite je odburat strachy o peniaze a nastavit si vztah s peniazmi.

Robi aj firewalking - prechod cez rozzeravene uhlie (500 - 600°) a rozbite sklo. Nauci ta zlomit dosku rukou. Proste vsetko je to v hlave a len vhlave. Cela nasa realita sa tvori v hlave najskor a potom ju zazivame. On je jeden z 9 ludi co uci chodit po zeravom uhli na svete. Aj tento firewalking absolvovalo v mojom okoli vela ludi a nevedia si to vynachvalit. No ale kona sa v prahe a atak neviem ci sa tam dostanem ale mam ho uz zaplateny.

Nikcaa

Tú stránku si zajtra určite pozriem. A to je vo forme článkov či videí či ako ?
Ja som cvičievala, teraz som opäť začala. Chodievam behať a posilňujem.
Inak a čo celulitída ? Zmizla ti pri raw strave ? či si ju vôbec nikdy nemala ?

GoFruit

Jogu teraz necvicim, nemam kedy a nechce sa mi. Mozno to ma mna este pride.
Aty? Cvicis nieco? Pripadne mas nejake yake aktivity ako meditacie?

GoFruit

neurorestart.cz

Vcera mi ten stav trval tak do 5 hod. Som nadsrna z toho ako sa mi stale viac dari ovladat svoje telo. Prekonat horucku vyse 39 za 3 - 4 hod bez cohokolvek len za pomoci samej seba povazujem za vynikajucu spravu pre mna.

Meditacie su teraz v neurorestarte na zbavenie sa strachobnajdenie vztahu k peniazom, naucenie sa prijimat a vydavat peniaze....
ale bezne robim meditaciu hlboke dychanie- hlboky nadych, potom este jeden a este dalsi - zistis ze do pluc sati toho vzduchu zmesti ovela viac a pptom hlboky vydych. 15 min. A sustredit sa len na ten dych. Vtedy vlastne vo sa stane je ze 1) tvoje bunky sa hlboko okyslicuju (to sa nedeje pri plytkom dýchaní) a 2) zbavujessa odporu (resistance), odpor je to co brani spoje iu sa so svojim skutocnym JA.

Dalej su ine meditacie ale tie nebudem opisovat lebo obmedzeni ludia ktori si nevedia nic ine predstavit len to co vidia sa budu smiat. A ja mam sice velmi rada srandu a velmi rada sa smejem a vlastne na inych forach sa prerehoceme cele dni, ale su veci ktore proste niektori ludia ...nie je to pre ich mozog...nepojmu to. Tak ak chces mailom.... ale to hlboke dychanie je najlepsie

Nikcaa

Napíš mi prosím viac o tom neurorestarte.
Nevieš mi poradiť nejaké oddychové cvičenia, prípadne meditáciu ? :-)
Už som sa to tuším pýtala, ale neviem, či si mi odpísala... cvičievaš teraz? Viem, že si cvičievala jógu..

GoFruit

Bud ta zelena spajza - je ovela lacnejsia ako planieta food a maju aj vacsi vyber alebo lahodnosti.cz ci iny online bio obchod.

ja som teraz v tom treningu neurorestart 7 den a veru dnes ma to chytilo, cistim sa - ako to volame na inom fore, previbrovavam, proste teplota, je mi velmi zle z nicoho nic. Ale teda uz je lepsie - prislo to na mna tak podvecer okolo 18. A teraz uz som skoro fit. Je uzasne ako to funguje ako sa telo zbavuje starych nanosov a programov. Idem si spravit este TFT a cistit a vyklepkavat.

Dobru noc Nikcaa a dobre nakup a uzi si to. Investuj do seba Peniaze ako kralovna s radostou a laskou.

Nikcaa

Dnes super super deň :-) megaaaa banánov a hrozna
V piatok alebo cez víkend sa chystám nakúpiť plno raw čokoládiek a krekrov. Kam by si mi odporúčila ísť ?

GoFruit

Nikcaa aj ty sa mas :)
Ja som dnes mala skvely den, taky pohodovy, tesim sa. Este nieco doprekladam a idem meditovat.
My mame teraz malo ovocia, tak asi budem zajtra na durianoch ooooo, zacinam sa super tesit na zajtra.
úúúúúáááááááóóóóóóó papa

Nikcaa

Tak ty sa máš. Ja na Svk ťažko kúpim takéto vecičky...
Inak, všetko sa mi vydarilo, tak som maximálne happy :-)
Dnes boli figy, hrozno, jahody, černice, banány. Už sa teším na raňajky :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk