Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

no ta od lifefoodu - je celkom dobra ale na lovechock to nema co si budeme hovorit.
No ja sa teda rozhodne neobmedzujem, dnes som nakupila cokoladky a kelove cipsy za 30 eur.
Vlastne ked si to tak vezmes, my mozeme jest vsetko ale nechceme a to je velky rozdiel. Ja by som mohla zjest maso ale nechcem, citim obrovsku nechut. Alebo pizzu, keby som chcela minimalne nejaku vegansku a bezglutenovu, ale nechcem. Proste nechcem. Nemam chut ani potrebu, veci, ktore vyrabam raw gurmanske su ovela naplnujucejsie a hlavne ten pocit ako sa po ich zjedeni citim, to je rozdiel oproti varenemu.

idem si este dat nejaku meditaciu, dobru noc nikcaa a nech sa ti dari, si skvela dusicka

Nikcaa

Joj, ty sa máš. Ja jedávam iba tú od lifefoodu. Inak, nikdy by som si nepomyslela, že v raw food existujú takéto dobrotky. HAH a ževraj sa obmedzujeme..... :-)

GoFruit

Nikcaa ja zboznujem najviac od lovechock cherry&chilli. Ale velmi mi chutí aj ina znacka neviem zial nazov maju matovu, vanilkovovisnovu, proste obrovsky vyber chuti. Predavaju ju v slimaku v Zelenej spajze. Inac slimak sa nezda ale pre vitariana uplna parada. Bemba a Zelena spajza - paradicka. Zelena spajza je perfektny vegansko vitariansky bio obchod. Maju tam uzasne vitarianske veci -aj raw kesu oriesky a od lifefoodu venceky kakaove - to je moja srdcovka. Velmi propominaju klasicke venceky. A majitel je super. Som tam minule objednala niekoljo balikov raw kesu a vyslo to na 56 eur a dal mi dobru zlavusam od seba. Ale tak ja robim taketo velke nakupy bezne.

Nikcaa

Jejdaaa, tak toho máš mega veľa :D gratulujem, veď to bol vždy tvoj sen mať vlastnú záhradku :-)
Inak, akú značku raw čokolády jedávaš ?
Ja dnes broskyne, hrozno, mangá, banány...

GoFruit

Nikcaa, zvladnes :)
je tu hrozno, ceresna, slivka, ribezle cervene, maliny, mata a rukola, kozonoha, pupava, medovka, zihlava, trava :-DDD, vidis to mi pripomenulo, ze by som velmi chcela zohnat semena konope technickeho - myslim ze to je to dovolene, je velmi liecive a vraj aj chutne, nechtik, por, bazalka v skleniku - uz ma krasnu vysku, jahody, jablon - mala, kivi, boli rajciny, dub, daky ihlicnan obrovsky, no a take male kely kucerave a toskanske :)
a este liesky

Nikcaa

Mňaaam. :-)
Ja mám toho strašne veľa na víkend zo školy, tak dúfam, že to nejako stihnem a zvládnem
Inak, čo všetko máš v záhradke ? :-)

GoFruit

www.lahodnosti.cz

vcera som si urobila fantasticky obed so spiralizerom

hruskovo jablkove spagety posypane raw kakaom - to bola tak bajecne.
Dalo by sa to posypat aj medom a zomletymi orechmi - co skusim nabuduce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk