Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

www.lahodnosti.cz

vcera som si urobila fantasticky obed so spiralizerom

hruskovo jablkove spagety posypane raw kakaom - to bola tak bajecne.
Dalo by sa to posypat aj medom a zomletymi orechmi - co skusim nabuduce

GoFruit

Poznam vela ludi co maju raw deti aj tu je krasna rodinka lahodnosti.cz

myslim, ze je to to najlepsie co pre deti existuje, pokial su rpdicia presvedceni o spravnosti a neboja sa a nepremietaju tak strachy o ziviny na dieta.

Ak chces podrobnejsie, tak sa konkretne popytaj, odpoviem.

Nikcaa

Máš vyštudované prekladatelstvo Aj-Nj?
Jej to je super :-)
Ja študujem ešte - manažment. Nič moc....

Inak, ako je to raw food + deti ? Mám malú neterku, tak preto sa informujem.

GoFruit

Som na materskej :)

Prekladala som. Hned po skole som robila na ministerstveobrany - preklad a tlmocenie a potom som tu v BXL prekladala a este som ma Svk ucila anglictinu, nemcinu. Stranky, na ktore som dala dnes odkaz, tam prekladam a ucim anglinu.

Slniecko mate, to je super. Aj k nam prislo.

Ozaj a ty co robíš?

Nikcaa

U nás je slnečno, okolo 20 stupňov.
Už nie si na materskej ? Inak, ak to nie je tajomstvo, tak ako si pracovala pred otehotnením ?

GoFruit

Nikcaa vyborne, vitaj medzi nami vedomymi tvorcami svojej pritomnosti :)

Pocasie dobre, vsetko dobre, akurat by som mala ist presadit moje listove kely do skleniku, ale to z neho musim najskor vytrhat matu a rukolu a je mi ich luto, su take vdacne, netreba ich vobec polievat :)

A vy mate ake pocasie?

ja som dnes zacala neurotrening - na neurorestart.cz
je zamerany na zmenu programov v mozgu na peniaze, co nam spolocnost od mala natlkava do hlavy...treba tazko robit, aby si bol bohaty...peniaze si treba zasluzit....peniaze kazia charakter, peniaze su spinave, bez prace nie su kolace.... a tak to menim a teraz si este pomozem neurorestartom peniaze.
Proste za posledne 2 tyzdne sa moj zivot zmenil a kazdy den sa meni k lepsiemu, radostnejsiemu, zasnem, ako sa mi dari a peniaze krasne ku mne prudia

Nikcaa

GoFruit, dnes ráno som si nastavila, že bude úžasný deň a nič mi ho nepokazí. Zatiaľ sa to plní :-)
Aké máte momentálne v Bruseli počasie ?

GoFruit

Pre tych, co sa chcu ucit po anglicky lahko a s radostou a so mnou a zaroven s Abrahamom :)
www.rozkvest.cz
v tejto rubrike budu postupne uvedene kratke ladiace videa od Abrahama v anglictine, s prepisom a prekladom a nasledne s vysvetlenim nejakej gramatiky pouzitej vo videu

Prva mensia "ochutnavka" je tu www.rozkvest.cz

GoFruit

Ocenujem v zmysle cenim si.... I appreciate, alebo sa to da nahradit aj slovom chvalim, je to velmi silny prostriedok ako sa vyladit a vyladit svoje telo na zdravie.

ANo aj chudnutie a priberanie je len v hlave a presne tie myslienky, ake pises.... pocity viny, nemala by som.... a sup a hned ma clovek kila navyse.

Poznam to velmi dobre, lebo som dakedy tak fungovala, pocity viny...z jedla, vsetci sme na ne nauceni vdaka rodicom.... to nesmies lebo sa ti pokazia zuby...atd

Teraz si jedlo uzivam, je mi jedno o kolkej co zjem, vcera som jedla cokoladu asi o 22:30. Proste treba sa zbavit pocitov viny lebo je to len v hlave. Ja vlastne nemam vahu a jedine podla siat viem urcit ci som pribrala, ale vsetko mi je dobre...ale hlavne sa toho NEBOJIM.

Zivot si treba uzivat a nebat sa, vsakze?

Inac ja skor neveceriam ako medzi 8 a 9. A nikto mi nemoze tvrdit ze to bude metabolizmom.... lebo som aj ja mala vahu 63 kil, a priberala zo vsetkeho.... Je to v hlave a hlava urcuje aky je metabolizmus.

Moje telo je uzasne a vzdy si zoberie z jedla to najlepsie a co nepotrebuje prirodzene vyluci :) To bola pred casom moja mantra pred kazdym jedlom.

dobru noc a krasne travenie

Hm ako

Nikcaa

Mňam, chúťky mi robíš :-)
Prečo oceňuješ ?
Inak, myslíš, že aj chudnutie/pribratie je len v hlave ? Lebo v poslednej dobe zjem aj 5-6 banánov, 2-3 mangá večer okolo 8-9 a hovorím si furt, že by som nemala tak neskoro jesť a tak... a minule som sa postavila na váhu a + 3kg.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk