Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Nikcaa, stalo za tym vela driny a hladania sa. A teraz som na mieste kde sa mi vsetko dari, veci sa mi menia pred ocami - zo dna na den zazivam uzasne niekto by povedal zazraky. A ja viem ze si to tvorim sama. Ocenujem sa a ocenujem ze davam svojmu telu to najlepsie.
Ja inac teraz dost pojedam raw cokoladky s chilli a cherry.Mavam velke gurmanske vecere a po nich este cokoladku. A ked si predstavim ako som tu bojovala proti tukom. Eee vsetko je v hlave. A ja si v ramci raw food umoznujem obrovsku pestrost a hlavne davam svojmu telu lasku.

R: 7 dl hroznovej cervenej stavy
2dl pomarancovej stavy
O: zelený smoothie asi tak 8 dl (viac uz nevypijem)
Ol: vodovy melon a trochu piel de sapo
V: uhorkove spagety z 1 uhorky velkej plus hraskove pesto
trocha cokoladky mnam

ocenujem ta nikcaa ze sem prispievas :)

Nikcaa

Ďakujem ti. Hneď mi je lepšie, keď čítam tvoj príspevok. Je super, ako to máš všetko nastavené.
Ja sa momentálne neviem dojesť banánov a manga.

GoFruit

Hm Nikcaa. Ked som pred rokom byvala chora - nadcha tak som to neriesila nijak. Resp. citronova sava s medom a propolis do toho - to je taky zazrak.
Uz som velmi davno nebola chora lebo som si uvedomila ze su to myslienky, ktore ju vytvaraju a nie bacily. Preto vlastne ked mas 2 ludi v tom istom prostredi jeden ochoriea druhy nie. Odkedy si toto uvedomujem tak riesim v prvom rade myslienky. Ak citim ze na mna nieco lezie, hned zvysim pozornosť a analyzujem, kde som spravila chybne zmyslanie.
A velmi sa snazim vyvarovat urcitym typom myslienok ktore ako som si vsimla zarucene hned zaucinkuju a privolaju chorobu.
Najviac sa mi osvedcuje ocenovanie svojho tela, svojho zivota a hlavne milovat svoje telo a uvedomit si co pre nas robi, aky je to uzasny nastroj ma vyjadrenie sa v tomto zivote.

Ak chces ale nieco robit fyzicky tak klystir, post ci stavy.
vela stastia

Nikcaa

GoFruit, ako riešiš chorobu (prechladnutie, nádcha) ?
Od stredy furt len smrkám a kašlem. Som na 100% surová, ale nejak sa ma tá choroba drží.

GoFruit

Ahoj Nikcaa, ja sa mam genialne a velmi si to uzivam. Je super, ze sa mas skvele. Parada.

dnes som rano mala aj 7dl hroznivej stavy z cerveneho hrozna, no to som bola v siedmom nebi. Nam na zahrade rastie koren tmaveho a koren bieleho. To tmave krasne zarodilo ale jest ho len tak neviem. Je mi trochu kysele ama male bobule. Tak som supla do ostavovaca s trochoubobul sladkeho hrozna a teda vysledok predcil moje ocakavania. Je krasne pozorovat ako nan chodia drozdy, nechavam im strapce, aby mali co papkat.
Obed som mala smoothie: kel lacinato, trocha kozonohy plus medovky a 2 a pol bananu, 1 nektarinka a OJ. Tiez velmi dobry. Ale zmensili sa mi vyrazne porcie. Ledva vypijem 6dl.

A vecera: uhorkove spagety s omackou paprikovou - vynikajuce, syn velmi lubi.

nech sa ti i nadalej dari skvele a este lepsie!!!

GoFruit

Nikcaa, my mame v bxl aj v lete bezne 16 max 18 st a dazd. Takze to by som nebola vitarianka ani nahodou. Ale uznavam - vie to riadne deprimovat. Teraz v auguste 2 tyzdne lialo ako z krhly a bolo tak okolo 15 st. Ale stale sa mi viac dari ignorovat to a zameriavat svoju pozornost na to aby som sa citila dobre nezavisle od pocasia.
Tak snad sa ti podari najst si vlastny sposob ako sa citit dobre aj v zime a dazdi :)

Nikcaa

Ahoj, no tebe je super. U nás stále len prší, prší. A aj keď neprší tak je strašná zima. Čiže nič moc. Možno aj kvôli počasiu som par krát porušila stravu... hm

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk