Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

evcca

ja som si niekedy davno kupovala klicky, ked som byvala na internate, teraz som zacala klicit doma, tak som zvedava ake budu.
inak, ja mam 164/48. kolise mi vaha od 48-50. dlho som bola na delenej strave a varenej zelenine a spol.
a uz ked sa pytam, co mrazena zelenina, mam hrasok a casto ho necham len pustit a zjem, je moj vlastny a chutovo na nerozpoznanie od prave odtrhnuteho v zahrade.

Nikča

Vysku mam 180 a vahu 63kg. Dneska som to nejak prehnala lebo na veceru som som si dala jahody,1 kiwi, hrusku, pomaranc, jablko

watermelon

Evcca ani nie, len zriedka si ich kúpim. Klicit sa mi nechce. A ty? Ale do šalátov by som dávala keby som mala.
Nikca, mám okolo 170 plus 1-2 cm a 51-2kg, pred vitarianstvom som mala tak 55kg, takže som schudla lebo som vtedy nevedela že jem málo kalórií. podľa toho čo pises ješ aj ty málo. Daj aj ty výšku a váhu, nech vidím koľko kalórií máš jesť. Su na to nástroje na nete kt. ti vypocitaju koľko jesť. Ja by som mala prijímať min. 1800 cal. denne ked nechcem schudnúť. Teraz ked kojim aj viac ale to ani netuším koľko. Aj tak jem len vtedy ked mám cad, viac sa nedá, ale nedávam neskoro večer aj o 22.

Nikča

Velmi ma zaujal tento zivotny styl, kedze milujem ovocie a zeleninu a jedla by som to od rana do vecera :) Uz pomaly sa na to preladujem, ale sem tam zjem aj nieco ine...
Chcem sa spytat,ze aka je vasa momentalna vaha a vyska. Neschudli ste z toho moc ? Rada by som sa takto stravovala cely zivot,ale nechcem niak schudnut, kedze s postavou nemam problem.
R: 2 jablka D: jahody,kiwi O: zeleninovy salatik V: asi niaky pomaranc s bananom

evcca

r: bananovo-pomarancove smoothie
d: cca 2 jablka
o: cviklovy salat s mrkvou a paradajky
ol: kapustovy salat so sezamovymi semiackami a petrzlenovou vnatou
v: este uvidim:-)
watermelon, jedavas aj kličky?