Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Nikcaa

No práveže ja som tam dala šťavu iba z 1 citróna.
Ten vitamix ti závidím - samozrejme, že v dobrom :)
Ja som sa v poslednej dobe tiež prestala zameriavať na jedlo a na váhu. Keď mám na niečo chuť, tak si to proste dám, lebo neskôr by prišli oveľa väčšie chute.
dnes R: smoothie - špenát + banány
O: uhorkové špagety
Ol: 7 marhúľ
V: 1l OJ, 4 banány

GoFruit

Vyzera dobre. Ako chutil? Citronovo ? Lebo tam islo dost citronu, nie? Moj muz nelubi akurat citronove kolace ale ked som spravila podobny cheesecake ludom velmi chutil.

Rano bud nejem alebo si dam len Oj (pripadne s grepmi) alebo len zelenu stavu. Velmi zriedka si spravim smoothie - prave dnes som mala vynikajuci - par jablkovych bananov plus pol ananasu, oj, kozonohu (mam hojne tejto burinky), spenat tetragon.

Na obed zvyknem tie capate broskyne a ceresne.

Veceru si dopriavam kelovo cesnakove krekry - uzasne - s rajcinami a uhorkou.

Niekde medzitym zbastim raw cokoladku. Alebo si spravim na obed raw zmrzku: dam zmrazit banany a potom rozmixujem ich vo vitamixe s raw kakaom.

Prestala som pozerat na tuky, nezaujimaju ma. Zaujima ma len ci sa citim dobre a ak mam chut na nieco pri com sa citim dobre tak to zjem.

Sem tam si dam raw kozi syr.

GoFruit

ano, raw cheesecakes su super.
aky si robila? mas recept?

Ja uz smoothie takmer vobec nerobievam, hlavne nie z bananov. Ale mango s OJ je super.
Velmi mi teraz chutia domace bio uhorky, po tych zimnych i ked bio je to velky rozdiel.
My uz tu mame po sezone vodovych melonov, dovazaju ich teraz z Grecka a to sa neda jest.

Nikcaa

Super, že sa máš dobre. Ja som pred pár dňami robila raw cheesecake - fantastické!
dnes R: melóóóón
O: šalát - avokádo, cherry, cibuľa, hláv.šalát
Ol: 4 banány
V: bude asi smoothie z manga a OJ

GoFruit

Nikcaa ahooj kraska, super ze sa ozyvas.

Ja sa mam uzasne. Sme v Parizi a vcera sme boli v uzasnej restauracii - raw food +vegan a tak skvele som sa najedla. A na kazdom kroku je tu obchod s ovocim a cerstvo robenou pomarancovou stavou - tak to je genialne. Akurat mi ide v poslednej dobe - par dni -na chut kakao a tak si dopriavam surove cokoladky a kakaovu raw zmrzlinku mnaaaam.
Ja ssom stale 100% raw a popustit uz nemienim lebo si to perfektne uzivam. Na varene ani nepomyslim, nemam ziadnu potrebu ani chute. Som super zdrava a aj maly. Jaaaj zivot je nadherny.

Dufam ze sa mas skvele aj ty. Napis castejsie.

Nikcaa

Čau GoFruit, dlho som tu nebola. Ako sa ti darí ? Ako sa má malý ?
Ja som v poslednej dobe raw tak na 80-90%
Dnes
R: hrozno 250g
O: pečené zemiaky + šalát
Ol: červený melón 500g
V: čerešne 1kg

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk