Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Rosemary, tu si trafila kliniec po hlave. Ludia ani nepodakovali lebo ludia si nevážia nic co je zdarma.

Multilevel, to je v pohode. :) Presne to som napisala, ze nech konaju ludia podla toho ako to citia :) ak necitia ze immoje info nieco dalo, nech nedaju ani mne nic. Parada, snad uz je to kazdemu jasne. Aj tak to tu uz zapadlo alebo za par prispevkov zapadne....takze klidek.

MultiLevel

Uprimne, mna velmi prekvapilo, co sa tu posledne dni prebera :) GoFruit uz vela raz spomenula, ze rady ohladom vitarianstva mieni poskytovat uz len za peniaze a myslim si, ze je to dobre rozhodnutie. Clovek stravi ucenim sa cele hodiny, da do toho kopec casu a energie, penazi. A potom si pride niekto po radu, niekto, kto si rovnako moze veci nastudovat, ale jednoduchsie mu pride poziadat zdarma o informacie...GoFruit sa prosto rozhodla, ze chce byt za svoje vedomosti aj ocenena. Napriklad taky RNG nechce byt, ona chce. Je to jej rozhodnutie, jej tema a kazdy, kto ju "pozna" vie, ze si to zasluzi :) Ja som napriklad vela raz spomenula, ze tu rada chodim, ci uz len citat o com si baby pisu, lebo ide zvycajne o same pozitivne veci, alebo sa pripojit k nejakej teme, do ktorej sa vyznam aj ja. Z toho dovodu, ti mila GoFruit, neprispejem, ale verim, ze ti, ktorym si skutocne pomohla radami, ti nieco poslu ;)

Rosemary

Gofruit strávila veľa času tým, že poskytovala rady a informácie ľuďom, ktorí ju o to žiadali. Títo ľudia si ich nemuseli pracne vyhľadávať a ani kupovať knihy, ktoré nie sú práve najlacnejšie. Veľakrát som ju preto obdivovala, mohla tento čas predsa tráviť aj inak, príjemnejšie, ale napriek tomu bola ochotná pomôcť aj keď mnohí sa potom za to ani nepoďakovali. Preto nevidím nič zlé na tom, že si za toto úsilie vypýta protihodnotu, to len svedčí o tom že si váži samu seba, svojich vedomostí a svojho času. :)

kabel

Este sa opytam-ked tak s radostou za vsetko platis, tak platis tym, co zarobis ty, alebo tym, co zarobi tvoj manzel? :-DDD

kabel

heh :-D pravdupovediac ta nepretriasame, nejako nemame cas sediet sustavne na fore...ale inak si v nasej teme vitana, aj ked ti lezi v zaludku :-DDDD

GoFruit

No aby som ja nezacala spamovat tu vasu :*

Nechapem na co niekto potrebuje vyjadrovat nazory ktore su nevyziadane. Ten tvoj Je irelevantny . Ale som ti vdacna lebo som si vdaka tebe uvedomila vela veci za ktore som na seba hrda. Nemam potrebu ta chodit kritizovat do vasejtemy - kde oslavujete svoju existenciu :) a aj vdaka tebe sa tesim z toho ako zijem ja. :) . A ked som ti ukradnuta tak neviem co tu robis zly vzduch :) Proste nechapem na co sem chodis. Ak sa ti tu tak nepaci ....jaj pardon lebo ty mas tak prazdny zivot ze ma musis ohovarat este aj vo vasom adventnom okienku. To som riadne vyznamna ked ma pretriasaju aj v inych temach. Aj zla reklama je reklama. :)

kabel

elektrospotrebic, ktory este nemas, ti urcite nezavidim :-DDDD to si ma pobavila, ale podla seba sudis mna. Ked vidis zavist inde, sama zavidis.
ked chces zarabat na svojich vedomostiach, urob to legalne a plat dane, to je vsetko :-DDD
ved kazda obet si najde svojho vraha :-DD
no a co sa tyka navstevovania tvojej temy, to nechaj na mna :-D