Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

No haloo, zas vas musim zhladavat, co? Asi sa na to vykaslem.

Ja dnes
R: kel z mrazaku plus Oj
O: trocha hrozna, kel z mrazaku plus OJ
V: placky z jednozrnky s avokadom, rajciny, cervena paprika, trocha uhorky a raw pizza

a uz mame oficialne dom, uz sa len nasťahovať :)

GoFruit

Ahoj Rosemary, fuha si odvazna, koriander a zeler naraz. Super.
Nebolo by skvele keby aj moje telo malo chut na koriandrovu vnat a tak dostavalo uzasne živiny?

R: zihlava, pestrec mariansky a OJ
O: raw pizza kupena v bio predajni vyborna fantastická a krajala som si k nej uhorku - velmi dobre mi to ladilo dokopy, zohnala som bio uhorky v lidli,
V: uzasny ovocny salat na navsteve,
doma este smoothie 3 banany, OJ, pupava, salvia,

dnes som v bille v eurovea kupila dost bio ovozelu dokonca tam mali aj bio banany, 2 druhy bio jablk, parada konecne uz aj na Svk...

sladke sny

Rosemary

Ahoj Gofruit, ja som mala dnes tiež žihľavu v smoothie, ale ešte aj spolu s púpavkou a aj púpavienkovými kvetinkami. Inak si robím každý deň iné, včera napr. zelerové stonky, petržlenová vňať a koriander. To bývajú raňajky rozmixnuté spolu s pomarančmi.
A vitamix je naozaj naj, nedám naň dopustiť, smoothies z neho sú dokonalé.

GoFruit

Haloo zakapavame?
No okej budem si pisat sama so sebou.
Redbatica dakujem ale ja by som iny mixer ako vitamix uz nikdy nekupila este mozno blendtec.

Ja si to tu tak uzivam. Zihlavove smoothie 2krat denn to je parada. Take nebicko v pusinke. Nasi su z vitamixu nadseni. Keby im mal kto robit tieto smoothie tak by coskoro boli na minimum 50% raw.

Krasny slnieckovy den prajem

redka

ahojte kocky... chystam sa predavat smoothie mixer Kenwood sb 055 lebo som si kupila iny, ktory ma aj mlyncek na mak ci kavu a teraz mam zbytocne jeden mixer navyse, nehovoriac o tom, ze mam este aj tycovy... proste mam nejak vela spoterebicov :) tento smoothie mixer som kupila niekedy v lete minuleho roku z mall alebo alzy (pozriem doma) cize je este v zaruke, malo pouzivany... vyhodou je ze ma dve uzatvaratelne dobre tesniace nadoby a smothie si tak mozete zobrat so sebou a nemusite sa bat, ze sa vam niekde rozleje... ak by ste mali zaujem precitajte si info na nete... na cene by sme sa dohodli, urcite by bola nizsia ako na nete...

Lilly

Andrea, jej, to musi byt super objavovat nove ovocie v obchode, potom napis, co vtej Kanade maju a co u nas nie je.

Klaudia, jasne zalezi od mnozstva, ako pisala GoFruit, tiez keby som zjedla 2 banany na ranajky , tak som hned hladna, ale ked je to uz 8 tak som pekne zasytena na 3 hodky. :-)

Vcera:
6:30 banany, maca powder, protein powder, vitamineralgreen
12:00 4 jablka
15:30 jahody, banany
20:30 paradajky, cervena paprika, hrasok, fialova kapusta

GoFruit

Mila Klauduliak, nie, ked sa dobre najeme, urcite nie sme hladne, ja ked si dam 1,5 l smoothie vydrzim riadne dlho.
Ale ty s jednou mrkvickou a jablckom nemas sancu vydrzat, co je normalne, ani mrkva ani jablko nemaju kalorie. AJ keby si si dala 2 mrkvy a 2 jablka, stale je to priserne malo. Mozno keby si zjedla 3 mrkvy a 4 jablka, mohla by si vydrzat. AK by si sa niekedy odhodlala precitat si tu starsie prispevky, nasla by si tu odpoved na svoju otazku, a dokonca aj rady. Samozrejme, rada ti zodpoviem otazky, lebo toto je vecna tema pri rawfoodizme. A preto mnoho rawfoodistov zlyhava, lebo je prilis malo. Su hladni a potom sa uchyluju k varenemu. Samozrejme, su aj rawfoodisti, co vedia zit aj na malo jedle a jedia len 1 jedlo denne, max 2, ale to su taki pokrocilejsi.
Drz sa

Klauduliak

Ahojte, ja sa chcem opytat , nieste hladne z raw jedla? lebo napr. ja mam 17rokov a rada ranajkujem napr mrkvu s jablkom alebo cviklu s jablkom ale kedze vstavam o siestej chodim do skoly tak ma to nezasyti moc ..a potom som nervozna lebo som hladna..a do skoly sa mi nechce brat kvantum jedla na desiatu..:)

GoFruit

Lilly, mozes dat oboje. Alebo aj sedmikrasky, skorocel, a kadeco ine...hluchavku,

Andrea, jaj ja tu na Svk mam dost silny abstak, duriany mi velmi chybaju. Pre zaciatocnikov sa odporuca nezacat hned s mon thong durianmi (co predpokladam si mala) alejemnejsiu sortu a menej smradlavu. Teda vilam to smrad lebo to tak vacsina ludi povie, ale mne vonaju hehe. Mandlove mlieko ak si spravis sama surove tak preco nie? Je to celkom chutne ale mna to nebavi vyrabat a ani by som to nemala kedy pit. Inac vies zohnat v Kanade surove mandle? Lebo tie z bio obchodov su aj v Kanade aj v USA pasterizovane, neviem ci o tom vies takze vitariani to robia tak ze mandle kupuju priamo od pestovatelov.

Oooooooo duriany teste sa na mna ...a teraz su v sezone aja tu trcim na svk a oni su tam v bruseli jaaaaj pomoooc

Inac teda prajem dobru noc

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk