Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ahoj Multilevel, len v skratke, lebo toto je tema, ktorej sa uz nevenujem. MAs dve moznosti co sa tyka parazitov. Bud si dat riadnu antipara kuru - odporucam www.markusrothkranz.com od markusa, vraj je najlepsia aka existuje, asi by som dala aspon 3 kola.
Dalsia moznost je, ktoru som si vybrala ja a preto sa tejto teme uz nevenujem, je prestat si to vsimat a zamerat pozornost na to, co chces. Cize cim viac sledujes znamienka, tym viac ich mas, pribudaju, zakon pritazlivosti to sposobuje, comu venujes pozornost, toho ti dava viac, cize ak venujes pozornost parazitom a pribudajucim znamienkam, tak ich dostanes viac. Ak sa ale rozhodnes ist cestou zdravia a dostatku tak upriamis pozornost na nieco co ta robi stastnou a prestanes POZOROVAT svoj terajsi stav, akokolvek je pre teba pravdivy. Je to len pravda ktora sa da zmenit. Kedze predpokladam ze ale nie si tak daleko aby to bolo pre teba lahke, skombinovala by som to, cize dala kuru a potom uz nic nesledovala, zameriavala by som sa na to co chcem, ak sa ti tazko zameriava na to ze si 100% zdrava lebo ved vidis "dokazy" toho ze nie si, tak sa zameraj na to co ta tesi, bavi, paci sa ti, robi ti radost a ked sa dostanes do toho stadia ze sa budes citit dobre, zacnes sa lahsie sustredovat na to ze si zdrava a predstavovat si samu seba bez znamienok, dokonale cistu a krasnu a zdravu. AK tzmto veciam neveris, tak sa zameraj len na tu kuru
vela stastia, ak mas otazky, neskor ti odpoviem aj podrobnejsie

MultiLevel

Ahojte, pekny den prajem :)
GoFruit, chcem sa obratit s otazkou na teba. Kdesi som od teba citala, ze znamienka suvisia s parazitmi. Vtedy som sa ti v tej teme dokonca aj smiala, lebo mne to nedavalo logiku. Ale teraz, ked mam problem so znamienkami, chcela by som sa ta opytat o tom nieco viac. Popripade, ak by si mi vedela odporucit nejaku literaturu, kde si to mozem precitat, aby som ta zbytocne nezatazovala :)
Moj problem je v tom, ze sa mi zacalo tvorit vela znamienok. Ma ich moja mamina i moji bratia. Kozna povedala, ze mame velmi citlivu pokozku, preto tie znamienka.
Rozmyslala som vsak aj o tom, co si pisala ty. Kazdy clovek ma nejake parazity, to je jasne. Ale ja uz dlhodobo uzivam cesnakove tablety, hroznovy extrakt, silny extrakt z olivovych listov, GSE, a ako je zname, vsetko toto nici v tele parazity. Stravujem sa na cca 60% zivou stravou, 40% su varene jedla, avsak ziadne maso. Urcite som tymto sposobom neznicila vsetky parazity, ale aby sa mi v poslednom case tvorilo tolko znamienok? Som z nich uz celkom zufala... :(

GoFruit

Nikcaa ahoj, mne sa dari skvele. V piatok sa vydavame na cestu domov (4 dni v Nemecku) tak sa psychicky pripravujem na to ako sa budem stravovat.
A tebe sa ako dari? A ostatnym?

Nikcaa

Ahojte, dlho som tu nebola.. Idem čítať príspevky, čo som zameškala.
R: smoothie 3 banany, OJ
O: 1 kg pomarančov
Ol: 3 kiwi
V: smoothie baby špenát 2 banány

GoFruit, ako sa ti darí ?

Lilly

Cawte vsetci

taaak ja som posledne obdobie taka "pokazena" ze vydrzim na raw food tak 5 dni a potom mam strasnu chut na nejake bagety, a ked som doma, tak este cokolady, lebo toho mam plne zasoby :-D tak najblizsi mesiac uz domov ani nepojdem.
Nejak sa mi nejde nastartovat aby som to raw food jedla poriadne. ze salaty, zelene, semienka a tak.

GoFruit

Mi tak napada ze keby ludia pili taky smoothie denne ako zihlava plus pomarance miesto mlieka tak osteoporozu v zivote nedostanu. Nie jak moja babka ktora na svoje kosti denne vypije liter mlieka a potom sa cuduje ze preco ma osteoporozu hehe. Nuz, je uzasne, ze si mozeme vyberat ci pojdeme cestou zdravia alebo choroby a cudovania sa odkial sa vzala.

GoFruit

Vcera
R: zihlava + OJ / to iste mam aj dnes a je to raj na zemi lendnes som si toho spravila 1,5l
O: smoothie 2 manga, kel toskansky z mraznicky a OJ
V: pol piel de sapo
Stava z kelov, púpavy, salaty, mrkiev a trochu uhorky aeste vtacieho zobu a teda konecne to bola ta prava chut ktoru moje telo hladalo - vdaka pupave
1 para orech

tak prajem si uzasny den plny radosti a lasky. O dakujem Gofruit

GoFruit

R: smoothie : vtaci zob plus OJ = pochutka, maly mi z toho dost odpil a taks om si to az tak neuzila
O: smoothie 2 banany, mango a kopec zihlavy plus OJ - zhruba 1, 6 l vypiteho naraz - mnam
V: pol pielde sapo
V2: hrasok s mandlovym maslom, a redky so smotanovou natierkou z kesu - baby to raz vyskusajte - chuti to takmer ako smotana len je to ovela zdravsie

dnes som na trhu v bio stanku skvele nakupila - zihlavu za 30 eur/kilo, pupavu 15/kg a vtaci zob 12,50 kg. Som nadsena ze sa tak lahko dostanem k burinkam. A dakujem za vsetku hojnost co si uzivam a za hojnost penazi ktoru mam k dispozicii. Ja tak zboznujem minat prasule oooo. Acoskoro ich budem mat v zahradke - citam Ekozahrady a velmi odporucam tuto knizku vsetkym co miluju prirodu a chcu si vytvorit jedlu zahradku ktora sa bude starat sama o seba a teda bez vasej prace.

Rosemary, napis sem aspon ty nech sa tu nebavim sama so sebou. A okrem toho mas sa cim pochvalit no tak.

krasny vecer

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk