Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Krásne ránko všetkým...
Barbarla, to som rada že sa ti takto darí a si zo seba šťastná. super. :)
To, že ráno nemáš chuť na jedlo je v poriadku, dopoludnia sa telo čistí, takže by sa aj tak nemalo zaťažovať žiadnou stravou - takže ideálne je jesť až na obed a potom večer. Ja som tiež jeden čas jedávala až po dvanástej, teraz mám také obdobie že mi chutí skôr - tak raňajkujem okolo jedenástej.
A ešte keď ti môžem poradiť, tak melóny nie je dobré kombinovať s ničím, lebo sa veľmi rýchlo trávia a keď ich s niečím skombinuješ, tak v brušku kvasia - takže melóny len samotné, ale veď oni sú také mňam že si myslím že to vôbec nemusí byť problém. :)))

GoFruit

Krasny vecer krasky,
Ja som mala dnes tak krasny den, vytesovala som sa zo vsetkeho, mala som kopec volna pre seba, spravila som malemu velmi dobru surovu tortu, je vazne vynikajuca, ze som do nej rypala a nevydrzala do vecera.
Teda torta ano, len ja nie.
dnes som si spravila mrkvovo zelerovo uhorkovo kelovu stavu - no bola mi velmi sladka, nie som na to zvyknuta, takze velmi vela mrkiev nebudem pouzivat...

barbarla

Ahojte :))
Ja sa chcem s vami podelit, uz vyse tyzdna som uplne na 100% Raw strave ani raz som nepolavila, som uplne stastna zo seba a este stastnejsia som naozaj, lebo sa super citim :)
aj vaha isla dost dole, ale to sa dalo cakat lebo som bola dost pribrata a mala som zabrzdeny uplne metabolizmus citila som to sama na sebe.
Posledne 2-3 dni mam ale nechut rano nieco zjest, jeden den som sa aj nutila ale dnes a vcera som si dala taky doobednajsi post, neviem preco , ale ked si telo mysli ze ma dost, tak asi naozaj ma :)
Zacala som sa cistit aj na emocnej urovni co ma tesi, lebo som bola stratena sama v sebe. Uz konecne otvaram oci :)
Tak dufam, ze co najdlhsie vydrzim, dnes som si doplnila zasoby ovocia, aj piel de sapo som si prvykrat kupila, tak sa tesim ako ho rano zjem. Urcite sa drzim aj kvoli tomuto blogu, tak dakujem, snad budem co najdlhsie prispievat.

za dnes:
R:len pohar vody s citronovou stavou
O:asi 200g cucoriedok, smoothie 2banany a zlty melon+kokos asi 1,5l
V:este neviem co si dam

GoFruit

Diky, aj tebe, Maoam.
Inac maly je super, uz vie vsetky pismena abecedy - velkej, sam od seba sa pytal ja som ho nechcela tak skoro ucit. Je velmi prefikany .

Maoam

GoFruit: jasne, ze trocha rozumu a hlavne pri kombinaciach potravin treba, to je bez debaty, ale väcsinu si telo vypyta prirodzene samo a podvedome vieme, na co mame chut...

tak nech sa dari

GoFruit

Maoam jasne ze nerozmyslam nad jedlom cely den, dokonca urcite menej ako dakedy na beznej strave ked som bola zavisla na jedle a vkuse som nieco chrumala. Len si musim rozvrhnut kedy spravim napr. zelenu stavu - alebo kedy si dam tukove jedlo aby sa to dobre travilo. Ale vcera som mala pocit, ze sa mi nechce to tu spisovat. Aj tak casto nieco vynecham ako susene figy posledne dni.
A signaly mojho tela su stale pre mna pochopitelnejsie a vyraznejsie , co je super. Z toho sa tesim.

Ja nam tiez prajem radostny a vesely a vnimavy den. Ja som sa uz naladila a tesim sa zo slnka a hlasia nam tu teplucko. A ja sa tesiiiiim. Dnes je rozhodne krasny den.

Maoam

GoFruit: podla mna to ani nie je normalne, vkuse sa zaoberat tym, co som kedy kde kolko zjedla, KTO ma tolko casu a energie na to, cele dni sa zaoberat primarne tymto? musi mat more casu a nic ine na praci

k tomu co si pisala, tak podla mna tvoje telo vie, co potrebuje a pyta si to

je uplne normalne, ze sa nam menia chute a mame aj vyslovene fazy, kedy by sme denne dokazali jest jednu p otravinu vkuse, ked sa jej nasytime, prestane to, telo si ziada to, co aktualne potrebuje ohladne zivin a dalsich prvkov

nad tym si nemusis lamat hlavu

a co maly, ako sa dari?

GoFruit

Este som mala uhorkove špagety a dala som si na ne ten dip zo vcera plus rajcinovu omacku -bolo to bozske.

ale dnes som si uvedomila ze uz sa mi nechce vkuse mysliet na to co jem - aby som to sem napisala, tak koncim s pisanim jedalnickov. Dala som ich sem dost, kto sa chcel inspirovat, mohol sa.

Inac som u seba sozorovala zmeny - zrazu mam potom obdobi z velkej casti na stavach - strasnu chut jest. A zas mi prisla chut na mrkvu v stavach. Doteraz som davala papriku lebo sa mi mrkva doslova hnusila a teraz sa mi hnusi cervena paprika v stavach a chcem mrkvu. Kto sa ma vo mne vyznat???

Krasny vecer vsetkym

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk