Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Ja uz mam dokonale krasny den, slniecko sa na mna usmieva, mala som uzasny OJ a uvedomujem si ze toto je najkrajsia zima aku sme kedy mali a aj v tejto krajine - tolko slnka tu nebyvalo ani v lete. Krasna tepla zima a tie vtaky co stebocu uz od 2 rano to je proste krasa, mne sa pritom tak dobre spi. A staci mi tak malo hodin spanku ako este nikdy a budim sa cerstva a znovuzrodena a rano v posteli meditujem a programujem svoje telo na dokonale zdravie. Svet je taky krasny, som nadsena zo vsetkeho. Milujem zivot. Milujem svoje ovocie a milujem to ze davam mojmu telu to najlepsie co sa da a moje telo sa tesi a dakuje mi.
Prajem nam vsetkym nadherny tvorivy den mnam a stavnaty

GoFruit

R: OJ
O: smoothie pol ananasu, banany,maliny a OJ dokopy 1, 8 l z toho maly vypil 2,5 dl
V: zelena stava asi 7 dl
teraz som dojedla asi 3dl flasu fermentovanej natierky z tekvicovych semien, sezamu, cesnaku medvedieho ( sme ho dnes s malym zbierali nenapadne v parku - velmi nenapadne, straznik bstal akurat na mieste odkial videl na cesnaky ale my sme sa schovali za kriky), spenatu, zihlavy a cibulky jarnej a kyslej kapusty. Mnam k tomu kalerab a este kysla kapusta
a prave si davam dezert raw pochutku zo sezamu a datiel a kokosu

dnes som mala skvely den, vsetko mi perfektne vyslo, zo dna na den je vsetko uzasnejsie, som nadsena
a uz sa tak neviem dockat mojej zahrady a ako si tam budem pestovat salatiky jaaaaj.
dobre sa vyspite a zajtra si tvorime este krajsi den!

barbarla

dakujem, narychlo som prebehla jajsem, ale len cez mobil v skole ked bol cas, urcite sa tam ale vratim, vyzera to zaujimavo.
za dnes
R: asi 1,25l hustej stavy /jedla som ju lyzickou/ z 1 manga, 3 bananov a posypane bio platkovym kokosom-naozaj super :))
O: nejako som nestihala tak som len rychlo GOJI trochu zjedla...
skorsia V: salat z papriky, uhorky a cvikle
a este vecer si dam nejake ovocie, asi jablka
Krasny vecer prajem :)

vicky_025

ja by som bola urcite za diskusiu na tuto temu :) raz za cas zbehnem na jajsem, ale knihy ktore spominas som necitala, tak asi by som sa mala pustit aj do tych :)

GoFruit

Caute baby, nebudem vas napinat, uz som sem davala ten link na jajsem.com tam chodim od novembra a odvtedy sami vsetko meni pred ocami. Vdaka tomu blogu som pochopila veci o ktorych som citala v knihach od abraham - hicks. Na diskusiach sa da najviac naucit. Chodia tam takmer vylucne len pozitivne naladeni ludia ktori ovladaju svoju realitu. Samozrejme odporucam citat dookola knihy od esther a jerry hicks. Ale ten blog je pre mna najvacsim prinosom. Naucil ma vyladit sa za chvilku do radosti a blazenosti. Este nie som tak daleko ako ini prispievatelia, este ma sem tam nieco stiahne ale je to stale lepsie a lepsie.
V skratke od malicka sme naprogramovani mnohymi skodlivymi programami, a to vsetko treba zmenit. Uvedomiy si kazdy jeden program ktory nam skodi a zmenit ho. Programy o nasom tele a starnuti, chorobach, nedostatku.... no je toho vela tak studujte a kludne tu o tom diskutujme ale upozornujem vopred - len v pozitívnom zmysle.
Rosemary bu sa k tomu tiez mozno chcela vyjadrit :)

vicky_025

inac, zrobila som mensi test bio ovozelu ktory som nakupila. trochu som mu nedoverovala, lebo som sa napocuvala ze je to len drahsia cena ale inac rovnako striekane. tak som si nakrajala uhorku aj z bio aj z nebio.. a teda chut ma presvedcila, ze to rovnaka uhorka nebude :)

na najblizsie dni si asi dam nejaky stavovy detox, dnes mi nie je najlepsie. bola som na dlhsom vylete a neodolala niektorym veciam, teraz mam chut sa udriet trosku po hlave :) ale bolo mi to treba asi, aspon mam take male pripomenutie na vlastnej kozi :D

krasny den prajem! :)

vicky_025

MultiLevel, super :) casto som si ta vsimala v kadejakych inych temach, ze ake mas dobre nazory. tesi ma, ze ta vidim aj tu :) zaradit co najviac raw do stravy tiez prinasa ucinky, mozno postupne budes samovolne vyradovat coraz viac vareneho a podobnych veci, lebo ti uz prestanu chutit, respektive budes citit, ze sa po nich uz necitis dobre.

ja to mam trochu tak.. ked sa mi stane ze si dam nieco, co som kedysi zvykla jest, tak nic moc teda.. ani chutovo, ani pocitovo. ako keby uz ani nebola cesta spät k tomu zivotnemu stylu. ovela lepsie ako fyzicky tak aj psychicky sa citim, ked som na raw :)

MultiLevel

Dakujem GoFruit za odpoved :)
Suhlasim s tym, ze je to vsetko len a len v hlave...nielen chudnutie ci priberanie, vlastne vsetko, co sa okolo nas a v nas deje :)
Ja sice nie som "pripravena" na uplny prechod na raw stravu (raw "sladkosti" mi vacsinou nechutia a niektorych varenych veci sa mi taaak nechce vzdat), ale paci sa mi myslienka zaradit do jedalnicka co najviac surovej stravy. Myslim, ze to je prospesne pre vsetkych ludi...Preto tu vlastne chodim a citam vas. Naberam inspiracie a potom mam naozaj dni, kedy som len na surovej strave :)
Este sa ta chcem spytat, ci ohladom meditacie, "ovladania" svojej mysle, necitas aj nejake knihy, ktore by si nam mohla odporucit :) Dakujem

GoFruit

Barbarla k tej mysli to je nadlho cize zajtra odpisem.
k migrene mne pomaha robit si meditaciu s hlbokym dychanim. Sadnes si a sustredis sa na dych. Hlboky a dychas do brucha a potom stredny dych a horny. A ked uz myslis ze dalej to nejde tak este sa snazis nadychnut. A vyduchujes tiez na doraz. Toto je riadny detox a navyse aj meditujes. Mne za 10 min bolest hlavy takmer prejde. Dychas nosom vydychujes ustami. Vela stastia a dobru nocku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk