Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Sedmi_kraska

ooooo takže oddnes žijem v dostatku a bohastve duše aj tela :) :) a tuším už cítim ako sa tie tukové vankúšiky samy rozpúšťajú :)

Rosemary poznám ten pocit úplne :) .. ale ja mám pár kg navyše už asi 2 roky, čiže už je to také, že 2 mesiace navyše ma dúfam nezabijú, a ked fakt jem pravidelne, že nechávam trávenie aj oddýchnuť, ale jem dostatok, je to fakt super , ja som cítila rozdiel už po 1. dni ... dúfam, že si telo zvykne a dám dole všetkú tuú prebytočnú váhu, lebo je to oštara , a ja chcem lietať :D

Inak GoFruit2000 E , to je asi pre celú rodinu , že ? a na Belgicko to nie je nejaká horibilná suma ( či ? :) ked som videla koľko tam pýtajú za potraviny, tak to bol občas aj 5 násobný rozdiel oproti Slovensku ...

Krásny večer aj sníčky :)

vicky_025

Sedmikráska, super s tým jedlom, gratulujem :) :) ja sa snažím postupne tiež navyšovať, aj keď stále ma nejak láka to obmedzovať, som nedočkáva kvôli chudnutiu..

no je to presne ako tvrdíte baby, s tým myslením a nastavením sa... :) ste tu pre mňa všetky ohromnou inšpiráciou, povzbudením, som nesmierne vďačná, že tu prispievate :) ach, aký krásny deň :)

R- 2 jablká, 1 mandarinka (viac som nestihla, lebo som bežala do roboty)
O- smoothie- 3 banány, šťava z 1 pomaranču, lyžička raw kakaa
V- 3 deci šťavy- mrkva, cvikla a o niečo neskôr veľa šalátu, cherry paradajky, také mini sladké papričky, ktoré vyzerajú ako chilly :D

GoFruit

A este nieco Sedmikraska, ked ocakavas ze budes z jedla priberat, tak budes. Ked ocakavas ze budes chudnut, tak budes. Hlavne, ako pise Rosemary, sa nesmies bat a to nielen jedla ale celkovo. Ked sa budes bat ze priberies, tak stopro priberies. Takze si uzivaj jedlo a uzivaj si ze mozes jest kopec a nepriberies ani gram.

GoFruit

Sedmi kráska, vidis... moj muz casto ocakava hrozny den alebo ze bude dlho a ja ho stopnem, nech nerozprava tak skaredo ale nech sa tesi ze ma skvelu pracu a ze urcite to bude v poho a ze pride skoro. A velmi casto skonci presne v case aky mu predpoviem. Casto mi povie dnes budem uplne do vecera a ja jemu ale nie prides o 17. A pride.
Treba si to vsetko nastavit. Ty si ta co si vie urciy vsetko. Ocakavaj odteraz len krasne dni a tes sa z nich a tes sa ze sa mas skvele a nastav si vacsi rozpocet. Ja miniem mesacne 2000 eur na jedlo a to tam nie su saty. A ani kozmetika -tu nekupujem. Len zubne pasty a toaletak.
nastav si ze mas dostatok penazi na vsetko co chces a ocakavaj ho. A tes sa zo zivota - lebo ked budes stale na nieco frflat tak zbytocne si budes priat vela prasulkov. Ja mam nastavene ze zijem v bohatstve a stale vacsom.

Dnes R: OJ asi 8 az 9dl
O: zelena stava - asi 7 dl a po nej mi doslo zle ani som ju nedopila, neviem ci detox ale myslim ze to ma suvis s vcerajsimi klystirmi
potom som si dala zas 2 klystiry
o 16 prve jedlo durian
potom mango a pol ananasu

prajem nam krasny pohodovy vecer

Sedmi_kraska

GoFruit no vidíš :D ja som sa stále bála... no škoda/našťastie , ja som ten typ, čo sa musí učiť proste na vlaastných chybách :D .. ale dakujem aj tak, mám tu vo vás takú istotu a teším sa z tejto našej skupiny :)

K tomu nastaveniu mysle GoFruit a Rosemary :) na tom musím veeeeľa popracovať, ja som taký zarytý realista, jednoducho beriem do úvahy vždy radšej tú všetky možnosti a očakávam skôr to horšie a potom nie som prekvapená ak sa to naplní a ak príde niečo lepšie tak je to o to väčšia radosť :) :) napr. dnes som čakala fakt stresujúci deň a bol úplne nádherný, celý deň som sa usmievala aj napriek tomu, že okolo mňa boli desiatky zamračených ludí :)

dúfam, že pri tom zvýšenom množstve jedla to budem stíhať s financiami :D ja mám totižto rozpočet 30Eur na mesiac, a z toho si kupujem všetko , čo treba - jedlo, občas nejaké oblečenie, atd ... ale tak naši mi robia také 2 menšie nákupy :)

Rosemary

Sedmikráska, to je super že sa ti darí navyšovať kalórie. Len tak ďalej a užívaj si jedlo bez strachu. A nemysli na stresy, ale na to aký ťa čaká krásny deň, že všetky povinnosti zvládneš v pohode, stretneš iba pozitívne naladených, milých a príjemných ľudí, a celý deň budeš plná energie a šťastná.
Tak vám želám nádherný deň všetkým. :))

GoFruit

Ahojte prekrasne bohyne!!!
Sednikraska ja som ti to vravela a neverila si. Som rada ze ti to vychádza teraz. Si skvela.
Baby ja sa citim uplne uzasne krasne a dokonale super. Dnes je prekrasny den, nech je plny harmonie a prekrasneho tvorenia. Sedmikraska den budes mat taky, aky si ho nastavis. Ked si nastavis den plny stresov, tak áno, bude taky. Ked si nastavis ze bude aj tak skvely a vsetko lahko zvladnes, uvidis ten rozdiel.
K tym klystirom, ak ti nejde viac vody, nevadi. Ani mne nejde naraz 2 litre. Postupne. Vykakas a zas das vodu kolko ide. A tak dookola. A raz zvladnes 2 litre.
Takze este raz, dnes nam prajem nadherny bozsky dokonaly den plny stavnateho ovocia a lasky!

Sedmi_kraska

ahojte krásky bez jedinej malej vrásky :D

vicky s tou šankou mi je to ľúto, ja sa jej z tohoto dôvodu tiež bojím, že je to tak 500 na 50 ,či to človeku výjde...

Inak ja som min. rok skúšala klysíry a do mňa tá voda akosi nešla, max tak 1.5 deci asi ..a to nebolo nič.. :D

no ja pokračujem v mojom navýšenom počte kálorií, takmer na dvojnásobok a fakt zisťujem ako máličko som jedávala .. dnes R : smoothie 2 jablká,4 banány a hlaávk. šalát

:) dnes ma čaká deň, plný vybavovačiek a v škole stres .. tak nám prajem pekný deň všetkým :)

GoFruit

R: OJ
po klystire 3 jablka
O: smoothie z kelu, potocnice, 4 a pol bananu a oj
V: 3/4 piel de sapo a 2 manga
lu jong a skakanie a 45min flow joga - velmi sa mi paci ako mi narastli svaly na rukach a som ohybnejsia. Radost pozorovatvten pokrok zo dna na den.
Ako sa mate? Dnes bol super den, dufam ze aj u vas. Prajem nam krasny ZEN vecer.

GoFruit

Baby, tak ste ma navnadili, ze som si aj ja dala klystir dokonca hned 2 so 4 litrami vody a citim sa bajecne. Taky mier a pokoj. Idem schrumat jablcka. Od tej jablkovej kury mi chutia a davam si ich casto. Aj to sem tam zabudnem napisat do jedalnicku.
Ja mam krasny den, slniecko je uzasne, tato zima je uzasna a nadherna. Svet je prekrasny.
Vicky soli sa neboj. Kasli na nu a ver ze vyjde takmer vsetka a tes sa zo života.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk