Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Lily mne sa naozaj nezda ze by jablka taketo bolesti spôsobili, i ked nemam skusenost s takym obrovskym mnozstvom stavy naraz. Ako rychlo si to vypila? Ale pises ze uz sa ti to po jablkach stalo. A vtedy si tiez vypila tak vela naraz? Napis ci tie dva pripady mali nieco spolocne. Ale tak asi to bude z jablk i ked mozno ani nie z jablk ako z mnozstva. Napis ako dlho si to pila a ci si mala v stave duzinu alebo nie.

Lilly

Vcera:
6.30 - 6 velkých banánov
13.30 - 1,5 l jablkovej stavy

A vecer mi bolo zle, nafuknuta a bolesti akoby som mala ziletky v crevach. Myslite , ze za to mozu jablka (jablkova stava ? Lebo par dni pred tym tiez to iste a jedla som jablka. tak ich teraz chcem vylucit z jedalnicka, ale nechapem, s jablkami som nikdy problem nemala.

GoFruit

Dobre ranko krasky, ja chrumem jablka a citim ssa skvele.
Hej tazko sa mi sustreduje a urcie to nema taky efekt ale nejaky to ma. A hlavne v poslednej dobe citim potrebu cvicit a som nepokojna kym si nezacvicim. Jasne bolo by to lepsie bez maleho....pride mi sem niektora postrazit ho?
Ale takto ma priklad a pokusa sa robit niektore cviky- to by ste mali vidiet aky je zlaty. Na spapanie.
Prajem nam uzasny den a nech nam vsetko vychadza ako chceme.
PS rosemary to si dost dobra ked sa ti na dovolenke dari taky pekny jedalnicek.

Rosemary

A tiež želám všetkým krásny víkend, ani som si neuvedomila že už je sobota, keď sú teraz prázdniny. :)

Rosemary

Vicky, ďakujem počasie je krásne, včera sme boli v Jasnej, je tam aj dosť snehu, tak sme sa vyšantili. :)))
Jablkové smoothie nemám rada, keď tak jedno - dve jablká do smoothie s banánmi. Radšej chrúmem jablká samotné, alebo do nejakej kaše ovocnej alebo šťavu.

vicky_025

ahojte :) krásny víkend želám :)

Sedmikráska: ja už nie som na strednej, pred rokom som zmaturovala a skúsila jednu výšku. No nebola som predtým na gymnáziu. Čo asi nebolo najlepšie, trochu mi to komplikuje výber výšok teraz, ale to je už jedno :). tak áno, počkaj na výsledok z výšky a uvidíš, ako s abudeš cítiť ohľadne toho. Ale na okolí vidím, že väčšinou už ľudia idú, keď ich vzali. zaplatili, prešli skúškami, tak vyskúšajú. rozhodni sa radšej podľa pocitu :)

Ja momentálne popravde tiež neviem naisto. Stále premýšľam, či si podať na jednu slovenskú školu, ktorú som si ako tak vybrala, alebo proste ísť niekde na rok preč ešte.. A možno potom skúsiť výšku v zahraničí. Stále ale nemám jasno, no premýšľam asi jedine už nad vecami ohľadne stravovania, nutričné záležitosti a zdravie- kadejaké takéto odbory. To ma v podstate láka asi najviac a je mi to aj dosť blízke, keď posledné roky pomaly nič iné nerobím, len sa na toto zameriavam :D

to video som ináč postrehla na FB stránke, ale neotvárala som ho, lebo mám priveľmi obmedzený internet na to... :) no nevadí, raz ho odkliknem :)

cvičiť jógu s deťmi musí byť dosť náročné na koncentráciu, obdivujem teda :) ja keď cvičím tak mám rada svoj kľud, neviem či by mi to šlo takto, asi by som mala pocit, že to potom nemá efekt... :D
GoFruit: wow, parada, gratulujem! musí to byť skvelý pocit pozorovať na sebe takéto príznaky mladnutia :) raw strava je proste geniálna :)
ROsemary: aký krásny výlet, hádam si ho užijete a že bude aj príjemné počasie :)

aj ja tu vždy dostanem chuť zrobiť si nejaké mlieko, ale môj starý mixér by to asi nevydržal... :) on už občas vydáva také zvuky, ako keby sa chystal vybuchnúť, neviem, možno to risknem :)

za včera: R- pokus o jablkové smoothie, ale nevyšlo, neviem nejak mi to asi nesadlo
O- banán, hrušky
V- cuketové špagety a omáčka z paradajok mixnutá zo zbytkom cukety... som to ani nevládala dojesť :)

Rosemary

Ja som mala včera:
R: šťava z pomarančov, mandarínok a limetky 7dcl
O: 2 rozmačkané banány s lyžičkou raw kakaa a asi 3-mi lyžicami naklíčenej pohánky
3 hrušky
V: mango, 2 pomaranče, zopár cherry rajčiniek a pol ľadového šalátu - mňam to je úžasná kombinácia, nechápem že mi to voľakedy nechutilo, teraz by som to jedla najradšej každý deň
a ešte asi o 22-hej 2 banány

GoFruit

A este som zjedla 3 jablka. Ooooha no toto :)
Dnes som este kukuckovala po mojej byvalej vraske aby som sa uistila. No som nadsena.

GoFruit

R: okolo 11 OJ
O: zelena stava 9dl
Ol: smoothie banany, kaki, oj a trochu z tej zelenej stavy - 8dl
V: durian

Tanec a skakanie asi tak 15 min, lu jong 12 min, cvicenia na chrbticu od Norbekova, usne cvicenia tiez od neho

dnes som dala susit cherry rajciny a maly mi uz pojedol polovicu. prajem vam pekny vecer