Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

vicky_025

ahojte :) krásny víkend želám :)

Sedmikráska: ja už nie som na strednej, pred rokom som zmaturovala a skúsila jednu výšku. No nebola som predtým na gymnáziu. Čo asi nebolo najlepšie, trochu mi to komplikuje výber výšok teraz, ale to je už jedno :). tak áno, počkaj na výsledok z výšky a uvidíš, ako s abudeš cítiť ohľadne toho. Ale na okolí vidím, že väčšinou už ľudia idú, keď ich vzali. zaplatili, prešli skúškami, tak vyskúšajú. rozhodni sa radšej podľa pocitu :)

Ja momentálne popravde tiež neviem naisto. Stále premýšľam, či si podať na jednu slovenskú školu, ktorú som si ako tak vybrala, alebo proste ísť niekde na rok preč ešte.. A možno potom skúsiť výšku v zahraničí. Stále ale nemám jasno, no premýšľam asi jedine už nad vecami ohľadne stravovania, nutričné záležitosti a zdravie- kadejaké takéto odbory. To ma v podstate láka asi najviac a je mi to aj dosť blízke, keď posledné roky pomaly nič iné nerobím, len sa na toto zameriavam :D

to video som ináč postrehla na FB stránke, ale neotvárala som ho, lebo mám priveľmi obmedzený internet na to... :) no nevadí, raz ho odkliknem :)

cvičiť jógu s deťmi musí byť dosť náročné na koncentráciu, obdivujem teda :) ja keď cvičím tak mám rada svoj kľud, neviem či by mi to šlo takto, asi by som mala pocit, že to potom nemá efekt... :D
GoFruit: wow, parada, gratulujem! musí to byť skvelý pocit pozorovať na sebe takéto príznaky mladnutia :) raw strava je proste geniálna :)
ROsemary: aký krásny výlet, hádam si ho užijete a že bude aj príjemné počasie :)

aj ja tu vždy dostanem chuť zrobiť si nejaké mlieko, ale môj starý mixér by to asi nevydržal... :) on už občas vydáva také zvuky, ako keby sa chystal vybuchnúť, neviem, možno to risknem :)

za včera: R- pokus o jablkové smoothie, ale nevyšlo, neviem nejak mi to asi nesadlo
O- banán, hrušky
V- cuketové špagety a omáčka z paradajok mixnutá zo zbytkom cukety... som to ani nevládala dojesť :)

Rosemary

Ja som mala včera:
R: šťava z pomarančov, mandarínok a limetky 7dcl
O: 2 rozmačkané banány s lyžičkou raw kakaa a asi 3-mi lyžicami naklíčenej pohánky
3 hrušky
V: mango, 2 pomaranče, zopár cherry rajčiniek a pol ľadového šalátu - mňam to je úžasná kombinácia, nechápem že mi to voľakedy nechutilo, teraz by som to jedla najradšej každý deň
a ešte asi o 22-hej 2 banány

GoFruit

A este som zjedla 3 jablka. Ooooha no toto :)
Dnes som este kukuckovala po mojej byvalej vraske aby som sa uistila. No som nadsena.

GoFruit

R: okolo 11 OJ
O: zelena stava 9dl
Ol: smoothie banany, kaki, oj a trochu z tej zelenej stavy - 8dl
V: durian

Tanec a skakanie asi tak 15 min, lu jong 12 min, cvicenia na chrbticu od Norbekova, usne cvicenia tiez od neho

dnes som dala susit cherry rajciny a maly mi uz pojedol polovicu. prajem vam pekny vecer

Rosemary

Ahojte, ja som sa sem dostala až teraz. Dnes sme vyrazili na takú krátku 3-dňovú dovolenku za snehom smer Liptov. A kým sme sem dorazili, vybalili sa, najedli, pozreli ako vyzerá sneh a kúpili nejaké to ovo,... tak vy všetky už asi aj spíte. Inak toho ovocia naozaj nebolo veľa, ešteže sme si niečo doniesli aj z domu.
Ale dobre sa to číta čo ste tu dnes popísali. Gofruit tá soľ a pocit opuchnutosti, to je normálka preto sa jej aj chcem zbaviť a vcelku sa mi to už aj darí, oveľa lepšie než pred rokom vtedy som fakt zlyhala, pár dní som vydržala bez soli a nakoniec som skončila pri syroch. A tá tvoja bývalá vráska a šedivé vlasy - no super, ja som mala tiež jeden šedivý ale už som ho tam dávno nehľadala, či tam ešte je - zajtra pozriem. :)
Sedmikráska, tak v zime radšej skús cvičiť len niečo vnútri a nebehaj keď ti to nerobí dobre. Veď zachvíľočku tu máme jar a slniečko a teplúčko. :))) Ty mi vždy narobíš chute s tými mliečkami, naposledy keď som bola na jablkách, takže som nemohla a potom som na to nejak pozabudla a teraz si zasa nemám ako urobiť ale dala by som si, potom môžeš pripomenúť niekedy na budúci týždeň keď budem doma.
Gofruit, šípky z kríčka sú dobré ale my si vždy v jeseni naoberáme dosť aj na zimu. A tie semiačka sú také tvrdé, že ich mixér vôbec nepoškodí, všetko sa rozmixuje a oni zostanú úplne rovnaké.
Inak, mne vždy tipovali menej a ja sa cítim stále na 22, už 16 rokov. :)))

GoFruit

Tanec je super ja zboznujem tancovat. Ale akosi nepoznam vela tanecnej hudby co by ma roztrsala. Ale my sa casto blaznime s malym a trsame a on mi udava ako mam tancovat a to bu ste ho mali vidiet ako ma opravuje ked dam zle ruky. On urobi napr. z ukazovakov anankondy a potom si ich strci do ucha a tak skace a mama ma tiez.... ach jaj.

Sedmi_kraska

Ked sa tu tak bavíte o tom cvičení, aj ja by som mala zas začať :) ale pre mňa je to v zime dosť blbé - ja totižto rada behám, ale v zime z toho vždy ochoriem, je to fakt zlé tak šokovať hrdlo a priedušky ... ale doma si tiež rada zacvičím , ale skôr aerobik, fitness a tanec :)

GoFruit

No to si pis, sedmikraska, ja mladnem- to je iste. Dakedy mi ludia tipovali viac a teraz mi tipuju zatial len o 5 rokov menej ale to este pojde dole. No a ja sa citim na 18.
Lily dakujem.

Ja som dnes mala aj svoju hodinku jogy a aj lu jong.
R: Oj
O: smoothie vela kelu, banany a OJ
V: 3/4 manga, trocha piel de sapo - zdal sa mi nahorkly ale zial moj muz to nikdy neciti, vlastne to je dobre aspon to zje a nevyhodi sa
guacamole z 1/3 divokeho avokada s mladou cibulkou a koprom, vela cherry rajcinami a potom trosilinka raw syru hmmm
prajem nam nadherny vecer, Rosemary a nam dvom aby uz isli mali spat vsakze.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk