Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Sedmikraska, ano o tom seme sa bavili a neviem preco to tak mas. Ja som na 2000 az 2500 kaloriach z ovocia nepriberala. Ale to bolo vazne len z ovocia a zeleniny a nemala som ziadnu sol a tuky v jedalnicku. Mozno by ti stacilo jest 1800 kal z ovocka denne. 2500 je uz dost - to uz ked je fyzicka aktivita.

Mam kvalitny odšťavovač Green Star elite ale ten neodstavuje dobre makke ovocie ako ananas a hrusky a jablka odstavi ale myslim ze tento co chcem ten je univerzálnejsi a perfektegesundheit maju velmi kvalitne veci.

Ano ked cvicim jogu tak maly po mne prelieza a na mne jazdi a sklada si na podlozku auticka - je to niekedy ulet - hlavne na takéto cvicenia sa treba aj sustredit a nerobit to mechanicky a sustred sa ked ti pcha do ust stipec ze terazmusi mama cvicit so stipcom.

Sedmi_kraska

No ja ale neviem ,keby jem 2500kcal denne tak mám asi 200 kg :D

GoFruit ty máš predsa odšťavovač nie ? :) či chceš nový ?:)

inak je super, že muž si zacvičí s tebou :) :) vo dvojici sa fakt cvičí lepšie .. ja ked som bola malinká, mama s nami ( 3 malé deti po 1,5 roku ! ) cvičievala jógu :D rada na to spomínam :)

GoFruit

Prave sme docvicili s muzom lu jong. V dvojici sa dobre cvici hehe ale v trojke je to uz blbe...ked vase dieta jazdi pod vasimi nohami na auticku a ked ich spojite sa dozaduje mosta....

GoFruit

Tento krasavec caka na to, kym si ho pritiahnem do kuchyne ooooha

www.perfektegesundheit.de

Sedmikraska, ale ved to ja tvrdim stale - teraz uz s malou obmenou -na zaciatku raw food stravovania je nesmierne dolezite mat dostatok kcal z ovocka - okolo tych 2000 cal denne. Aj 2500 podla sportovania. Potom ked uz je clovek na tej strave zabehany a zvlada to s menej kaloriami tak ok. Su raw foodisti co jedia raz alebo 2krat denne maximum.

Sedmi_kraska

www.facebook.com video modelky , ktorá prešla na raw food :) hovorí o tom, že je doležité jesť dosť kalórií ( z ovocia ) ... čo si o tom myslíte ? :)

Sedmi_kraska

NO som tu zas :D mala som návštevu teraz 2 dni :)

Inak Lilly - presne to je asi najväčší problém Workaway-u , že si v podstate nezarobíš, je to skôr akoby pre ludí čo chcú cestovať a mať zaradmo ubytko a stravu a peniaze míňať už len na to cestovanie no ...

Vicky - to máš takmer rovnaký vek ako ja :) a teraz si na gymnáziu ? ... inak ja celkovo tú školu enchávam takú otvorenú, pošlem si asi nejaké prihlášky , resp. jednu - tá jediná mi ako -tak vyhovuje, ale rozhodnem sa asi až v lete ..

Inak pociťujem nedosstatok banánov :D všade sú škaredé a drahé :( :( .. dnes som si robila makové mlííko a teda raňajky boli makové mlieko + 3 banány
A chýba mi šport, len sa bojím, že po tom zápale hrdla a priedušiek by to nebol najlepší nápad ...
GoFruit si super :) len píš, ja to stále čítam, len si musím potom nájsť čas na odpísanie :) :)

Rosemary

Zhruba tak isto.
Ešte som zabudla napísať, že som asi pred 3/4 hodinou zjedla 3 banány. Ale tá večera mi vážne nestačila, mala som až kŕče od hladu a teraz mi je fajn. A to by sa malo ešte stráviť kým pôjdem spať. Teraz idem do vane. Tak zatiaľ pá.

GoFruit

Joj no to ked maly nahodne zaspi poobede v bugine tak to prebudenie stoji za to. Vrieska asi pol hodinu kym sa ukludni. Tiez som radsej ked nespi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk