Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Belgicania sa vzdy ked sa zvitaju a ked sa lucia davaju bozk na lice a povedia bisous - aj do pisaneho. Same bisous - pusa.

Rosemary

Ahojte dievčatá, som rada že sa máte úžasne. Ja tiež.
Vicky, tá kniha od Walkera sa volá čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, www.martinus.sk
Do zeleného slnka sa chystám asi ten posledný februárový týždeň, uvidím, zatiaľ som si niečo objednala cez e-shop. A ten vitamix čo som si zaumienila že ho budem mať, sa mi začína zhmotňovať, zatiaľ je v dubnici a v lete bude v mojej kuchynke, :DDD
Mimochodom, čo je to bisous?

GoFruit

Sedmikraska aj ja som mala vcera uzasny den. Tesim sa ze aj ty a ze su v tejto teme ludia ktori si vedia spravit prekrasne dni. Tak prajem nam aby sme sa dnes citili cely den skvele. Bisous :-*

Sedmi_kraska

:) GoFruit oco sa už sám ponúkol, že by tam chcel zbehnúť :) tak už sa teším , kedy si nájde čas, chuť a peniaze :D a pôjdeme poztieť, ja už pomaličky šetrím :) chcela by som kúpiť raw kakako práškové hlavne, a nejakú zeleninku a ovocie, oriešky - proste klasika :)

Inak včera bol DOKONALY den :) bola som s kamarátom v lese na prechádzke,dostala som od neho valetnínku - sušené goji :) :) inak vonku bolo asi 10°C , slnko krásne svietilo a upratala som si izbu :) .. a dnes to vyzerá na další nádherný deň :)

Majte sa všetci fajn :) bisous :*

GoFruit

A predavaju v nom Vitamix. No to je raj na zemi. A mlade kokosy - vy sa mate co byvate blizko. Sedmikraska, tam posli tatka nakupovat. Ooo je to krasa, uz som mala vynikajucu naladu, ale toto ma vyladilo do vysin.

GoFruit

www.youtube.com

Sedmikraska aha ten obchod co si spominala. To je uzasne skvele fantasticke genialne, ze je na Svk takyto obchod a snad ich bude viaaaaac.

Sedmi_kraska

Vicky dakujem :) :) ..aj ja tebe prajem šťastie v rozhodovaní a tak celkovo, aby sa tvoje srdce cítilo šťastné akokoľvek sa rozhodneš :)

btw, môžem sa opýtať koľko máš rokov ? :)

Sedmi_kraska

takže hlásim sa, je to oooveľa lepšie :) doktorka mi predpísala 2 kvapiek do nosa a nejaké prášky, ktoré som si samozrejme nevybrala ... dala som si pol dňa pôst, potom šťavy, a večer šalát

Dnes : R : smoothie- ľad.šalát, 2mandarínky,ananás, pomaranč
O: raw puding: chia semienka + ľan, jahody, banán
V: avokádový šalát ..

A pijem litre zázvorového čaju - ten mi najviac pomáha + chilli so škoricou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk