Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Jedine co by to mohlo držať pokope, je olivovy olej. Inac ja by som tam tie piniove nedavala, od poslednych nepodarenych krekrov mam k nim averziu. Treba dat velky pozor aby sa nemixovali dlho.

Rosemary

Ja som ich nejedla veľmi dávno a hrozne som mala na ne chuť už od obeda, lebo malá ich vyjedala v aute a rozvoniavali mi tam vtedy, to boli provensálske, tie bylinky mi hrozne voňajú, tak som už neodolala a ... Mohla som si tie bylinky dať radšej do tej rajčinovej omáčky. Brocoli bites som nestihla, mala som dnes dosť rozlietaný deň. Ale pozerala som na ten recept a podľa tých surovín čo tam idú sa mi nezdá že by to tak pekne mohlo držať v kope ako je to na obrázku. Čo myslíš?

GoFruit

Nie Rosemary, lebo som sa prestala krekrov prejedat. Stopnem sa aj ked este chcem ale poviem si ze ani za nic dalsi. Proste si dam trochu. No trochu ako trochu no tak aby som sa neprejedla. A teraz som mala chut na sladke tak som si dala med.
Robila si tie broccoli bites?
Ja si zajtra davam ale vazne den bez tukov - jedine ze by sme robili salat - salat meviem zjest sam bez niecoho hutnejsieho. Ak hej, tak v nedelu!!!

Rosemary

Ja! A veru ľutujem že som si ich dala. Keby som zjedla tých špagiet o trochu viac, mohlo mi to stačiť. A po tých krekroch úplná ťažoba a únava. Ty to tak nemáš? Už mám taký pocit akoby som zjedla varené jedlo.

GoFruit

Spiralizer pouzivam uz od stredy :) a je to paradna vecicka. Naozaj tie spagety vyzeraju ako spagety - tenucke a peknucke.

GoFruit

Rosemary, boze to je uzasne, ta predstava - moje JA plesa od radosti. A na zahrade skaceme na trampoline. Uz nas vidim, je to hotove.
A teraz si mi spravila obrovsku chut na krekry s cibulkou.
A teda som aj rozmyslala ci som nemala krce z tej kombinacie melon - banan. Asi hej. Uz mi je dobre. Ked nechcem vecerat 3 hodiny ako to robi muz ze si dava odstupy medzi ovockami. Ale teda melon uz s bananmi nebudem kombinovat. Inac sa uz velmi tesim na jar na vodove melony. Budem robit mono dni.

Rosemary

Susedy budeme, to je jasné, už ako keby to bolo... A potom už žiadne večerné dopíjanie obedňajšieho smoothie.
Inak, tebe nevadí kombinovanie melónov s iným ovocím? Lebo mne hej. Melóny som jedávala v lete len ako mono jedlo. Dokonca mi nesedí ani miešať žltý a červený melón.
A rýchlo sa pochváľ, špiralizér už je v tvojej kuchynke?