Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Spiralizer pouzivam uz od stredy :) a je to paradna vecicka. Naozaj tie spagety vyzeraju ako spagety - tenucke a peknucke.

GoFruit

Rosemary, boze to je uzasne, ta predstava - moje JA plesa od radosti. A na zahrade skaceme na trampoline. Uz nas vidim, je to hotove.
A teraz si mi spravila obrovsku chut na krekry s cibulkou.
A teda som aj rozmyslala ci som nemala krce z tej kombinacie melon - banan. Asi hej. Uz mi je dobre. Ked nechcem vecerat 3 hodiny ako to robi muz ze si dava odstupy medzi ovockami. Ale teda melon uz s bananmi nebudem kombinovat. Inac sa uz velmi tesim na jar na vodove melony. Budem robit mono dni.

Rosemary

Susedy budeme, to je jasné, už ako keby to bolo... A potom už žiadne večerné dopíjanie obedňajšieho smoothie.
Inak, tebe nevadí kombinovanie melónov s iným ovocím? Lebo mne hej. Melóny som jedávala v lete len ako mono jedlo. Dokonca mi nesedí ani miešať žltý a červený melón.
A rýchlo sa pochváľ, špiralizér už je v tvojej kuchynke?

Rosemary

chichi, aj ja som sa prejedla...
Robila som na večeru tie špagety s rajčinovou omáčkou, inak je fakt dokonalá aj keď v nej boli kupované sušené rajčiny. Neviem presne koľko som toho zjedla, lebo som urobila trochu viac než v recepte, ale jedli to aj deti, takže som potom ešte jedla krekry s rajčinami a cibuľkou a teda dosť veľa som ich zjedla, ach jaj. Ja už budem jedávať asi len ovocie, po tom mi je najlepšie. :D Takže to bolo na večeru, na raňajky 5 pomarančov a obed 4 jablká a 5 banánov.

GoFruit

R: pomarancovo-granatova stava tak do 1,5 l
O: smoothie kel, mango, pol ananasu, 3 banany, OJ
V: dopila som smoothie (dokopy 2 l)
Pol piel de sapo, banany fifi asi 6ks - a prejedla som sa, lenze ked mi vsetky 3 kg dozreli naraz a zajtra uz budu pokazene.... no vidis Rosemary, keby sme boli susedy, uz sa mozes napchavat...
a teraz mam krce v bruchu... snad to rychle prejde

Evcca ty si raz pisala ze cvicis tai ci??? Da sa to aj samostatne naucit alebo treba kurz?

Dnes som si dala 1hod flow yogy plus kratke skakanie a tancovanie

Lilly

Ďakujem Vám všetkým , ste zlaté :-)

Sedmi-kraska, to Workaway znie zaujímavo, som ani nevedela , že niečo také je, mne by sa tiež páčilo, niekam vypadnúť do zahraničia cez leto :-)

Dnes:
- 2 veľké jablka, 2 pomaranče
- kilo mandarínok
- šťava: mrkva+ špenát.
- 4 paradajky, paprika, 1/2 cukety

Možno ešte nejaké ovocie zobnem večer :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.