Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Nikcaa

GoFruit, Rosemary ďakujem :)
Tento týždeň sa ešte do toho pustím, tak som zvedavá, či sa mi podaria. A potom koľko vydržia ? Za koľko sa majú zjesť ?

GoFruit

napríklad ja som dokonale zladená s kuvingsom, od prvého zbadania, nechcem iný, viem že tento je ten najlepsší pre mňa. Je úžesné, aké je to ľahké, keď sa zladíme s našimi prianiami, jupíííííííí

Rosemary

Jasné že nejdem kupovať niečo s tým že sa to kazí. Excalibur som chcela už dáávno keď som ani nevedela že sedona existuje. Teraz porovnávam. A popísalo a pohovorilo sa všeličo už aj o vitamixe a aj napriek tomu som rada že ho mám a som z neho nadšená. Tak ešte uvidím čo mi príde ako pre mňa lepšie. :)

GoFruit

Ja svoju vortexovu Sedonu velmi ocenujem, ocenujem kazdy spotrebic, ktory mam a ktory je ku mne na ceste. Milujem spolupracovat so Sedonou. Inac velmi pochybujem ze by bola nekvalitna, je to vyrobok Tribestu, od nich mam odstavovac greenstar uz riadne dlho a je perfektny, celkovo Tribest je znacka.
tymto ta nepresviedcam, skor presviedcam seba.

GoFruit

ja neviem asi 3 roky - hm ale to nerozmyslas velmi podla ZP, to naozaj kupovat nieco s tym ze sa to kazi, to nie, to si kup radsej Excalibur, napokon mozes tam nastavit 30 stupnov a budes tam mat nakoniec mozno tych 40, to sa da odsledovat

Rosemary

Ahoj Nikca, keď suším krekry na radiátore tak na plech dám papier na pečenie, naň rozotriem "cesto", narýhujem tvary. Keď je to zvrchu už dostatočne obschnuté a po okrajoch sa to začne samé odliepať z papiera, tak to celé rýchlo pretočím - vrch na spodok plechu a opatrne stiahnem papier. Keď ešte nejde odlepiť, tak to ešte nechám ďalej sušiť aj s tým papierom navrchu. Môžeš ten papier pred tým než naň dáš cesto aj jemne potrieť kokosovým olejom. Ľahšie sa potom bude odliepať. Potom ďalej sušíš a v priebehu sušenia môžeš niekoľkokrát otočiť, pretože tá vlhkosť vždy klesá naspodok. Dĺžka sušenia podľa teploty radiátora a podľa toho aké suché máš rada krekry. Ak je r príliš horúci, treba pod plech niečo podložiť.
Práve včera som premýšľala nad krekrami, prečo mi bolo z týchto posledných ťažko od žalúdka. Myslím že to bolo práve tým, že som ich sušila v tej mojej "úžasnej" sušičke, v ktorej aj na najnižšom stupni teplota už po hodine sušenia je taká vysoká, že sa prakticky ani neusušia ale skôr upečú. Takže vlastne ani neboli raw. No ale vykurovacia sezóna začína, tak už sa teším ako ochutnám krekríky sušené na radiátore. A na vianoce chcem sušičku. :) Len sa ešte rozhodujem medzi excaliburom a sedonou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitarianske dennicky - Fórum - ZDRAVIE.sk