Milujem brata a sestru

Príspevok v téme: Milujem brata a sestru
tomas12345

Mam 24 rokov,som bisexual,pred 2 rokmi som si nasiel kamarata,ktory mi predstavil svoju sestru. S jeho sestrou som sa velmi zblizil a zacali sme spolu chodit a chodime spolu doteraz,pol roka spolu byvame. No velmi blizki sme si zacali byt aj s kamaratom,najprv to bolo len kamaratstvo ale po case to prerastlo do lasky,teda z mojej strany urcite. Povedal mi ze je bisexual,aj ja jemu,stali sa z nas najlepsi kamarati a cez leto sme spolu byvali na internate. Cele leto sme stravili spolu,bolo to najkrajsie leto v mojom zivote...po lete sme zacali byvat aj s jeho sestrou,co nebol dobry napad a rozhodne nikomu nedoporucujem! Bordel v hlave,stretavat jedneho aj druheho vidiet naheho jedneho aj druheho...po dvoch mesiacoch som to uz nevydrzal a povedal som mu co k nemu citim...ze mam rad rovnako aj jeho aj jeho sestru,boli sme obaja opiti,rozpravali sme sa cely vecer,plakali,drzali sa za ruky a bozkavali...myslim ze aj z jeho strany to bola laska,ale myslim ze kvoli sestre mi to nikdy nepovedal... vtom prisla do izby jeho sestra a on sa zlakol a usiel...potom to povedal svojej sestre co sa stalo,zrejme citil vycitky,ze co sme spravili...rozhodol sa,ze sa od nas odstahuje a odvtedy byvame len sami s priatelkou,no ona povedala ze potom zacal byt velmi smutny,ze doma plakal,nejedol,zacal velmi pit a fajcit...ja som si myslel ze to necham tak ale nedokazem nanho zabudnut...milujem aj svoju priatelku ktora sa mi napriek tomu neotocila chrbtom a stoji stale pri mne...mam ju rad,ale nanho nedokazem zabudnut,stale nanho myslim a to uz je pol roka,sme nuteni sa spolu stretavat a ked ho vidim je to este horsie...zacal sa mi vyhybat,na spravy neodpoeda a nechce sa ani rozpravat...intuitivne citim,ze je to rovnako aj z jeho strany a tak velmi mi chyba,neviem co mam robit nechcem stratit ani jedneho z nich,boli ste niekto niekedy v podobnej situacii? dik za odpoved...

soffa

nemozes mat raz rovnako.podla tvojho prispevku jeho milujes,a jeho "sestru"ako ju ty oslovujes(nie priatelka,ale sestra)ju len mas rad.pises ako ti priatel chyba,pritom priatelku nespominas,..ujasni si jasne co alebo koho vlastne chces,a chod za svojim cielom...

bonaD

tomas
ty sa len domýšľaš, čo si tvoj priateľ myslí. Ak si chlap, tak si to s ním vydiskutuj a hotovo. Tak nevieš, na čom si.

tomas12345

Myslím,ze s nim to bolo na zaklade sexualnej pritazlivosti a pocitu spriaznenej duše. Cítím ze si chybame no mám pocit,ze on chce na to čím skor zabudnut. Ja sa mu už urcite ozyvat nebudem spravil som pre to už asi vsetko co šlo a nebudem sa vnucovat ved keď chce tak sa ozve sám...no najhorsie je ze keď na to nemyslím tak mi jeho sestra povie aky je smutný,ze berie lieky proti úzkosti tak by som sa o tom s nim chcel este porozpravat...ale asi sa bude najlepsie už neobzerat spat ale dívat sa dopredu...mám pocit ze ziarli na svoju sestru ze je so mnou...s nou je to fajn,je mi skutocnou oporou keď sa mi potom neotocila chrbtom a zostala so mnou aj keď sa to stalo a poznacilo nás to...su to obaja fantasticki ludia ale je to příliš citlivé a uvidíme ako to dopadne,život ide dalej a obidvaja budu navždy v mojom srdci...co by ste robili na mojom mieste? Myslím nato 24/7 a občas mám pocit ze zosaliem. :(

trineo

tomas, čo bolo silné: duševná blízkosť alebo skôr sexuálna príťažlivosť k obom súrodencom? Pochybujem, že to, čo k nim obidvom cítiš je láska. Potrebuješ odstup, odsťahuj sa od priateľky a s ním sa nestretávaj. Po pár mesiacoch pochopíš, na čom bol postavený tvoj vzťah ku každému z nich - ak na sexualite, tak to nemá budúcnosť.

tomas12345

Dakujem za radu,teraz plati,ze kazda rada dobra tak vam vsetkym dakujem! Chce to cas,preslo uz pol roka,ale bolo to prilis silne tak asi to chce dlhsie pockat,oni su obaja podobni,moja muzska cast lubi ju a zenska cast lubi jeho...verim ze nakoniec sa to obrati na dobre a vsetci traja budeme stastni,drzte palce! :)

Loveme

tomas12345, anjelik ti to napísala dobre. Len sa obávam,ak by si sa s bračekom stretával i nadalej hoci len ako priatelia, stále by ste si otvárali rany a nemohli by ste zabudnúť na svoju lásku. Skús aspoň na čas si dať pauzu, možno vás to časom prejde.
Teraz sa venuj priateľke a sprav si v hlave poriadok.

Vôbec mi neprídeš zvrhlý, trochu sa mi to zdá aj logické, že ak si sa zamiloval do nej a brat je jej podobný a dobre si rozumiete, tak ich miluješ naraz.

Neviem čo ti poradiť, tvoj príbeh ma zaujal a prajem ti nech sa už rozhodneš hocijako, aby ste boli všetci traja šťastní!

bingham

bingham neprajem to nikomu prezivat to co prezivam a ak by sa tomu dalo predist tak ver tomu zeby som to spravil,ale vies jak sa hovori ze laska nie je slepa,laska je retardovana...