Milujem brata a sestru

Príspevok v téme: Milujem brata a sestru
tomas12345

Mam 24 rokov,som bisexual,pred 2 rokmi som si nasiel kamarata,ktory mi predstavil svoju sestru. S jeho sestrou som sa velmi zblizil a zacali sme spolu chodit a chodime spolu doteraz,pol roka spolu byvame. No velmi blizki sme si zacali byt aj s kamaratom,najprv to bolo len kamaratstvo ale po case to prerastlo do lasky,teda z mojej strany urcite. Povedal mi ze je bisexual,aj ja jemu,stali sa z nas najlepsi kamarati a cez leto sme spolu byvali na internate. Cele leto sme stravili spolu,bolo to najkrajsie leto v mojom zivote...po lete sme zacali byvat aj s jeho sestrou,co nebol dobry napad a rozhodne nikomu nedoporucujem! Bordel v hlave,stretavat jedneho aj druheho vidiet naheho jedneho aj druheho...po dvoch mesiacoch som to uz nevydrzal a povedal som mu co k nemu citim...ze mam rad rovnako aj jeho aj jeho sestru,boli sme obaja opiti,rozpravali sme sa cely vecer,plakali,drzali sa za ruky a bozkavali...myslim ze aj z jeho strany to bola laska,ale myslim ze kvoli sestre mi to nikdy nepovedal... vtom prisla do izby jeho sestra a on sa zlakol a usiel...potom to povedal svojej sestre co sa stalo,zrejme citil vycitky,ze co sme spravili...rozhodol sa,ze sa od nas odstahuje a odvtedy byvame len sami s priatelkou,no ona povedala ze potom zacal byt velmi smutny,ze doma plakal,nejedol,zacal velmi pit a fajcit...ja som si myslel ze to necham tak ale nedokazem nanho zabudnut...milujem aj svoju priatelku ktora sa mi napriek tomu neotocila chrbtom a stoji stale pri mne...mam ju rad,ale nanho nedokazem zabudnut,stale nanho myslim a to uz je pol roka,sme nuteni sa spolu stretavat a ked ho vidim je to este horsie...zacal sa mi vyhybat,na spravy neodpoeda a nechce sa ani rozpravat...intuitivne citim,ze je to rovnako aj z jeho strany a tak velmi mi chyba,neviem co mam robit nechcem stratit ani jedneho z nich,boli ste niekto niekedy v podobnej situacii? dik za odpoved...

anjelik

Tomáš, z vás troch to podľa mňa najmúdrejšie vzhľadom na to, aké sú okolnosti , vyriešil braček. Pohybujete sa na príliš tenkom ľade na to, aby ste takúto situáciu zvládli. Viem si samozrejme predstaviť, že by to fungovalo...ale nie za daného stavu, v akom je táto spoločnosť. Ak chceš byť šťastný a spokojný, musíš sa jednoducho zmieriť s tým, že nie vždy v živote dostaneme to, čo by sme tak veľmi chceli. Sám zváž, či by si mal na to, milovať ich oboch rovnako...myslím, že obaja vieme odpoveď. :o)
Vybral si si sestričku, tak si za svojim výberom stoj a netráp viac nikoho..ani seba a ani ich. Pokiaľ je braček tvoja spriaznená duša...rozvíjaj duševné spojenie, ale neťahaj do toho city a už vôbec nie sex. Daj všetkým čas...neozývaj sa mu, proste je to tvoj veľmi dobrý kamarát, budúci švagor...Nedá sa sadať na dve stoličky, ale to nevylučuje, že by si nemohol mať rád viac ako jedného človeka..ale nemyslím tým lásku telesnú...:o) Maj ho rád sám v sebe, teš sa zo svojich citov..ale raz pre vždy si sa už rozhodol a za tým rozhodnutím si stoj. :o)

tomas12345

dakujem za rady,velmi mi odlahlo len ked som to napisal a este viac ked citam rady od inych ludi,mam v sebe neporiadok...je to hrozne tazke pre kazdeho jedneho z nas a trva to uz dost dlho nato aby sa s tym nieco robilo...pri nej mam pocit ze je to clovek o koho sa mozem opriet a spolahnut,idealna partnerka...pri nom zase,ze je to moja spriaznena dusa a aj ked som na baby tak ma pritahuje...niekedy mam pocit ze on caka len nato kym sa s nou rozidem aby sme mohli byt spolu...ale potom si poviem,ze keby mu na mne zalezalo tak by sa ozval a riesil to a nezaujal by rezignovany postoj...to ako to je uz asi nezistim nikdy,snad casom nanho zabudnem,len teraz je to velmi tazke...

sewie

simonnka, po prve nie som tvoj zlaty-hlavne preto ze som zena! po druhe to co tvrdi nedava zmysel, ale hadat sa nebudem, pekny den:)

paulina

Je mi ťa veľmi lúto, že nevieš, čo chceš. A myslíš, že oni sa cítia ako? Každý z nich vie, že nie je pre teba jediný, že nemáš rád len jeho. Je mi ľúto aj tvojej priateľky, ktorej si o tom nepovedal a odrazu ťa len videla s jej vlatným bratom. Podľa mňa by si si mal ty ujasniť, ktorého miluješ.

simonnka

sewie

moj zlaty, viem ze existuju bisexuali :)
ale uz to ze doslo k tomu co tu zakladatel popisuje svedci o tom ze to asi nemoze byt celkom v poriadku, preto sa treba treba rozhodnut pre jedno pohlavie

simonnka

ja si myslim, ze kdesi v podvedomi moze kazdeho pritahovat aj to druhe pohlavie..
spolocne zaujmy, nazory, sympatie ci fyzicka pritazlivost vsak este nemusia znamenat ze lubis toho chlapca- len ho skratka mas rad a v jeho pritomnosti sa citis mimoriadne dobre..
ak by si sa orientoval len na jedno pohlavie, k takejto situacii by ani nedoslo, teda si skus nejako hlbsie rozanalyzovat svoj vztah s oboma - ake je to so sestrou, ale aj vseobecne so zenami a ake s muzmi..