Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rok po držaní hocijakej diety

[zruseny17]

tak ja som hladovkou zhodila takmer 40 kil za tri mesiace pred desiatimi rokmi...a stale si vahu drzim:)
nijak sa neobmedzujem, akurat samozrejme ze nevyzieram chladnicku v noci ako vtedy a nedavam si porcie jak pre drevorubaca:)

Yersinia

Ahoj,

ja som pred 5 rokmi schudla dosť rýchlo cca 15 kg tým že som jedla každé štyri hodiny (Podľa Edity Sipeky)a denne strávila hodinu na stacionárnom bicykli no a teraz mám ešte viac ako pred chudnutím :))

majkaaaa

Už hádam 10 rokov si držím postavu po schudnutí (cca25 kg)a vôbec som sa nebála nejakého jojoefektu a ani som sa nemusela extra strážiť. Moje chudnutie však nebola drastická diéta,ani nič jednostranné. Ale vsadila som na pravidelnosť v jedle, 4-5x denne primerané porcie,veľa ovocia a hlavne zeleniny,tou som nahrádzala mnohé prílohy,vylúčila som mastné a sladkosti. A začala som sa hýbať. Pešia chôdza,bicykel,fitnesscenrum. Za cca rok a pol som bola o 25 kíl ľahšia,moja postava spevnela,vyformovala sa a moje myslenie mi už nedovolilo a ani nedovolí vrátiť sa už do starého spôsobu života. Mojou váhou mi je teraz priliehavé oblečenie č.38.Zabudnite preto na hladovky,jednostranné diéty,pri tých sa len zbytočne týrate a vedú paradoxne len k priberaniu.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rok po držaní hocijakej diety - Fórum - ZDRAVIE.sk