Mudr. Luba Albertova - psychicke problemy

jankaaaaaaaaa

Brázda: nikde som nepisala ze psycholog=liecitel.
a aky ma titul pani albertova viem, z nejakeho jej clanku ci prispevku alebo nieco take.

Brázda

a jankaaaa na teba mám jednu otázku: píšeš, ze si sa s albertovou nikdy nestretla a nemáš s ňou osobné skúsenosti. ako teda vieš, aký má titul? čo ty si len tak pre zábavu zisťuješ na internete tituly ľudí, s ktorými nemáš nič dočinenia? a toto pokladáš za natoľko dôležité, že na to musíš na fóre upozorňovať? lebo mám taký dojem, že to tu nepíšeš prvýkrát. oprav ma, ak sa mýlim. a túto moju otázku nepokladaj za navážanie sa do teba, len sa skrátka pýtam, lebo nerozumiem tvojím myšlienkovým pochodom. ale keď nechceš odpovedať, nevadí.

Brázda

ľudia, nehádajte sa preboha! ešte kvôli takej blbosti, či je niekto Mgr. alebo MUDr. si tu vbehnite do vlasov. psychológ nie je liečiteľ. ja si pod liečiteľom predstavujem ľudového liečiteľa, nejakého bylinkára alebo šamana a podobne. pokiaľ viem, tak albertová ovláda niekoľko medicínskych postupov ktoré sa využívajú na iných koncoch sveta ak by sa to takto dalo povedať. neviem ako by sa mal pomenovať taký človek, no nie je to MUDr. lebo neskončil lekársku fakultu ale je to znalec medicíny.
pre mňa teda nie je dôležitý titul ani náhodou lebo ten z nikoho neurobí odborníka. čo z toho, keď moja lekárka má medicínsky titul a keď som k nej prišla, nikdy nezistila čo mi je a jasné že ma ani nevyliečila. tri roky mi predpisovala lieky a potom iný lekár zistil, že tie lieky neboli správne, lebo boli na inú diagnózu, doktorka tú moju neuhádla, neodhalila, nezistila, skrátka ten jej titul na to nestačil.
naozaj by ma zaujímalo, aký dopad to má napríklad konkrétne aj na albertovej renomé aký titul má pred menom alebo za menom. tak sa bavme o podstatných veciach a nie o sprostostiach. hovorme si o tom, kto je dobrý, kto nie je dobrý, kto je ľudský a kto len ťahá peniaze z ľudí. skrátka o našich skúsenostiach, aby sme si vzájomne pomohli.

jankaaaaaaaaa

wanda88 neviem co mas ty za osobny problem, ale ak nejaky mas tak si ho ries niekde inde a nenavazas sa od mojej osoby. ja tu v teme nikde na pani albertovu neutocim, nepoznam ju, nemam s nou absolutne ziadne skusenosti. iba som jednoducho poopravila diskutujeceho a vyviedla som ho z omylu, ze pani albertova nieje lekarka, ale liecitelka. a ja si myslim ze to je dost podstatne, ale ked tebe sa to zda byt nepodstatne tak prosim..

Brázda

albertová lieči celostnou medicínou. čiže celý človek - duša aj telo. aj psychika, aj fyzické zdravotné problémy. asi sa to nedá oddeľovať. jeden ide s tým, druhý s niečím iným. chodí k nej veľmi veľa malých detí pokiaľ viem. ja o nej viem toľko, že je to veľmi obetavá osoba a ešte som nepočula, že by na ňu niekto nadával. možno iba tí, ktorí jej závidia úspechy a to že ju majú ľudia radi a pacienti si ju veľmi vážia. ale nie každý sa k nej len tak ľahko dostane. mám dojem, že si stráži čas a berie len obmedzený počet pacientov. aj ja som čakala na vyšetrenie dva mesiace. ale vyplatilo sa.

wanda88

tato jankaaa tu stale utoci na liecitelov, vsima si nepodstatne veci ale nie to, ci je niekto odbornik a dobry clovek. ona je asi vo svojom zivote velmi uspesna. zrejme to bude oblubena lekarka, alebo na to aspon aspiruje. a ked tu tak vehementne pise o albertovej, urcite ju osobne pozna. mozno u nej bola a albertova ju niekam poslala.
ja som bola u nej teraz a bola som nadmieru spokojna s jej vysetrenim. to je pre mna to podstatne a nie ci je mudr. alebo mgr. je to odbornicka a dobry clovek. jankaaa, mala by si ju vyskusat, mozno aj z teba by urobila dobreho cloveka.

linda22

psycholog moze byt Bc. alebo Mgr. ale ak si urobi doktorantske studium zo psychologie, moze byt aj PhDr./sice doktor , ale prirodnych vied nie mediciny, takze lekar nie, anatomiu nestudoval :D.../ Niektori psychiatri , ti uz musia byt Mudr. su aj psychoterapeuti, psychologovia, co je plus pri ich povolani..