Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dva roky v chorobách- čo to mohlo spustiť?

Príspevok v téme: Dva roky v chorobách- čo to mohlo spustiť?
PatkaM

Dobrý večer,
obraciam sa na Vás s prosbou o radu. Pred dvoma rokmi (jul 2010) som bola v Anglicku kde mi prakticky zo dňa na deň odštartovali dýchacie problémy- dýchavica. Mala som pocit že mi niekto škrtí dýchaciu trubicu a každých takmer 10 sekúnd som sa musela poriadne zhlboka nadýchnuť alebo zívnuť. Počas dňa i v noci sa mi ťažko spalo. Po troch dňoch som cítila bolesti, akoby zápal, pochopiteľne z toho prudkého dýchania. Doma sa ťažkosti nezmiernili, naopak dostala som zápal pľúc, o mesiac na to zápal dutín, potom žalúdočné a žlčníkové záchvaty, začali mi praskať cievky v očiach, mala som podliaté krvavé očí kedy ma i bodavo boleli, migrény ktoré trvali i týždeň a nič mi nepomáhalo zmierniť bolesti. Kvôli týmto ťažkostiam so rok študovala individuálne. Začiatkom tohto roka sa dýchavica vytratila, no momentálne som už 4 týždeň chorá- najprv dutiny, potom suchý a teraz mokrý kašel. Lieky mi nezaberajú. Vyšetrenia mi robili neúrkom- kršno nosno ušné, ekg, usg, vytery, odbery, pluciar, neurologicka, ocna, alergologicka..vsade mi povedali ze mi nic nie je, na nic nie som alergicka a vsetky by malo byt v poriadku. Evidentne nie je a pri mojej otazke preco som stale chora a co sa mohlo stat s mojou imunitou mi nevedia odpovedat. Je mozne ze som sa v Anglicku zo dna na den niecim nakazila? Mohlo by to mat taky dopad? Každá rada i na podporu imunity bude vítaná. Skúšala som i alternatívnu medicínu čo mi asi najviac pomohlo. Liekov som sa najedla veľa, tých by som sa radšej už vyvarovala. Ďakujem

kamik 2222

Patka, na podporu imunity je dobrý liek wobenzym. Ja som ho brala po ťažkej chorobe na povzbudenie, zabral mi. Je dobry proti zapalom, celkovu regeneraciu. skus sa opytat lekara.

muchacc

GSE nekupuj. Bolo v laboratoriach dokazane, ze ten extrakt je uplne neucinny. Jedina ucinna latka, ktora tam je je ... konzervacna latka, aby sa ten seed extract nezoxidoval.
Na nate o tom najdes dost studii a aj to, ze to zakazali v niektorych statoch. (je to akoby si do jablka napichala antibiotika, aby nezhnilo a potom povedala, ze to jablko samo o sebe je antibakterialne a uplne prirodne).

Urcite pozri napriklad Colostrum (kolostrum).
Najdi si o tom nieco na nete, sama si pozri, prestuduj a rozhodni sa. Je to vinikajuce na imunitu aj na alergie.

Never len tak hocicomu, co ti tu niekto napise!

PatkaM

Ďakujem veľmi pekne za Vaše odpovede :)

Antikoncepciu neužívam ani som nikdy neužívala.

Čo sa týka počasia, všetko je omnoho horšie v zime, a keď je vonku slniečko, tak aj keď som stále zahlienená cítim sa super.

Mira- dosť veľa dobrých rád a tou autoritatívnou osobou asi chápem čo myslíš ;) Zmenila som úplne jedálniček, zatiaľ druhý týždeň prísneho dodržiavania dostatočného množstva čistej vody, LEN celozrné pečivo, k tomu konečne jarná zeleninka!

Skúsim aj rady od RNG :) pohľadám si to všetko na internete.

Ďakujem pekne za rady ;)
Paťka

doubledog

pridam aj ja svoju radu:

na odhlienenie priedusiek a dutin je vynikajuca mineralna voda Vincentka, ak chces, sprav si 20 dnovu pitnu kuru

este otazka: vsimla si si nejaky suvis tvojich problemov s pocasim?

- mira

Patka, dobre robíš, ak uvažuješ o tom, čo spustilo chorobu. príznaky, ktoré pociťuješ, sú typické pre prevahu expanzívnej energie z potravín, ktoré obsahujú cukor, mliečne výrobky a mlieko, ovocie,  tuk, a potr. s povzbudzujúcimi účinkami a aromatické s chemickými prídavkami. Navyše je tam prevaha tekutín. Nemáš pri sebe náhodou dosť autoritatívnu osobu ?Si silne zahlienená, zavodnená a prekyselená.Máš nedostatok minerálov, preto jedz celozrnné obilniny, ktoré ti vyčistia dýchcíe cesty a jedz zeleninu, pretože potrebuješ navodiť zásadité vnútorné prostredie na získanie imunity. Podrobnejšie info nájdeš tu www.bio-obchod.sk

RNG

Skus roztok GSE, pit aj kvapkat do nosa. A tiez oreganovy olej, davka 3 x 200 mg carvacrolu.. Pripadne aj extrakt z olivovych listov, 3 x 300 mg oleuropeinu.
Podla tvojich lekarov ti nic nie je, ale to je len pre to, ze nevedia diagnozovat presne ani mykoplazmy, ani L-formy, aj virusy im robia problemy, a taka malickost, ako zistenie, nakolko mas probioticku floru spravnu v crevach to nerobi este stale nikto.
Takze nezabudni brat kvalitne probiotika s jablkom a mnoztvo mikrovaknin, to ti podstatne zvysi vseobecnu imunitu.
Pripadne adresuj aj zvysenie viralnej imunity, prostriedky na to najdes cez Google.sk pod mojim nickom v prispevku napr na Herpes.
Pridavam este dalsie, ako monolaurin, citral a Sangre de Grado, co je zaroven protizapalove.
Na regeneraciu pluc je dobry napr adaptogen cordyceps, 2 x 1 gram denne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dva roky v chorobách- čo to mohlo spustiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk